جزییات خبر

سرویس چهارمحال بختیاری
هم‌زمان با مرحله دوم رزمایش ایران همدل؛

52 هزار وعده غذای گرم در بین نیازمندان چهارمحال و بختیاری توزیع شد

مدیرکل کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری گفت: هم‌زمان با مرحله دوم رزمایش ایران همدل 52 هزار و 819 وعده غذای گرم در 28 آشپزخانه سراسر استان طبخ و در بین نیازمندان توزیع شده است.

(یکشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۹) ۱۳:۵۴

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، علی ملک پور بیان کرد: مرحله دوم رزمایش همدلی هم‌زمان با ماه محرم و صفر در دو قالب اطعام حسینی(پخت غذای گرم) و احسان حسینی(توزیع بسته‌های موادغذایی) برگزار می‌شود.

وی با اشاره به توزیع 11 هزار و 560 بسته مواد غذایی با هزینه یک میلیارد و 654 میلیون تومان افزود: این بسته‌های شامل برنج، حبوبات، روغن و سایر مواد غذایی است که با رعایت پروتکل‌های بهداشتی به دست نیازمندان رسانده می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد استان ضمن تقدیر از کمک‌های مردم نیکوکار استان گفت: از ابتدای ماه محرم مردم نیکوکار استان 2 میلیارد و 450 میلیون تومان در قالب این رزمایش به نیازمندان کمک کرده‌اند.

ملک پور با اشاره به روش‌های مشارکت در پویش ایران همدل گفت: مردم نیکوکار استان می‌توانند کمک‌های نقدی خود را با شماره‌گیری کد دستوری #۰۳۸*۸۸۷۷*  و یا با شماره کارت بانکی ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۳۰۴۱۲ نزد بانک ملی به دست نیازمندان برسانند.

وی خاطرنشان کرد: ادارات کمیته امداد در سراسر استان و مراکز نیکوکاری نیز آماده دریافت کمک‌های مردمی هستند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۵۱۹
(یکشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۹) ۱۳:۵۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید