جزییات خبر

سرویس اجتماعی

ارائه بسته‌های معیشتی و بهداشتی به نیازمندان اقلیت‌های دینی

با حضور معاون حقوقی و امور مجلس کمیته امداد، تعداد 2100 بسته بهداشتی و معیشتی به نیازمندان اقلیت‌های دینی ارائه شد.

(سه شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۹) ۱۱:۵۹
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، در مراسمی با حضور جعفر صباغیان، معاون حقوقی و امور مجلس کمیته امداد و شارلی انویه تکیه، نماینده آشوریان و کلدانیان در مجلس شورای اسلامی، تعداد 2100 بسته بهداشتی مقابله با کرونا و 70 بسته معیشتی برای توزیع میان نیازمندان جامعه اقلیت‌های دینی آشوری ارسال شد.
 
صباغیان، معاون حقوقی و امور مجلس کمیته امداد در این مراسم که در انجمن آشوریان و کلدانیان برگزار شد، گفت: کمیته امداد به عنوان بال مهربانی نظام بدون توجه دین و مذهب افراد، کمک‌های خود را به تمام نیازمندان جامعه اختصاص می‌دهد.
 
وی با بیان اینکه هدف اصلی کمیته امداد توانمندسازی خانواده‌های نیازمند است، افزود: نتیجه ارائه همه خدمات در حوزه‌های مختلف کمیته امداد از جمله اشتغال‌زایی، مسکن، امور فرهنگی و ... باید خوداتکایی خانواده‌های تحت حمایت باشد.

 

معاون حقوقی و امور مجلس کمیته امداد تاکید کرد: این نهاد آمادگی دارد برای اشتغال‌زایی خانواده‌های نیازمند آشوری و کلدانی به طور جدی اقدام کند.
 
در ادامه این مراسم شارلی انویه تکیه، نماینده آشوریان و کلدانیان در مجلس شورای اسلامی با یادی از امام خمینی (ره)، بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، از رهبر معظم انقلاب اسلامی و رئیس کمیته امداد برای رسیدگی به امور نیازمندان تقدیر و تشکر کرد و گفت: مصمم هستیم با کمیته امداد برای شناسایی  اقشار نیازمند و ارائه خدمات بهتر به آنها تعامل سازنده‌ای انجام دهیم.
 
انتهای پیام
 
تعداد بازدید : ۷۱۸
(سه شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۹) ۱۱:۵۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید