جزییات خبر

سرویس قم
همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید:

شور عاطفه ها در قم برگزار می شود

شور عاطفه ها با هدف تأمین مایحتاج تحصیلی دانش آموزان نیازمند با اولویت ملزومات آموزش غیر حضوری برگزار می شود.

(سه شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۹) ۱۳:۵۸

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، اکبر میرشکار، مدیرکل کمیته امداد استان قم ضمن قدردانی از مردم نیکوکار استان برای مشارکت در مرحله اول رزمایش ایران همدل گفت: مرحله دوم این رزمایش که از عید قربان شروع و هم اکنون با شور عاطفه ها مقارن شده است.
وی با بیان اینکه امسال بدلیل شیوع ویروس کرونا فضای آموزشی کشور از حضوری به غیرحضوری تغییر کرده است، گفت: با توجه به تورّم و شرایط اقتصادی جامعه یکی از مشکلات دانش آموزان مناطق محروم و کم برخوردار شهری و روستایی، کمبود وسایل آموزشی از راه دور برای ادامه تحصیل به شمار می رود.
میرشکار با اشاره به اینکه در استان، 4532 دانش آموز تحت حمایت این نهاد هستند گفت: بسیاری از این دانش آموزان از ابزار لازم آموزش از راه دور بی بهره اند.
وی افزود: امسال شور عاطفه ها، از ۲۲ شهریورماه لغایت یازدهم مهرماه با شعار «همدل می شویم برای مهربانی در مهر» برای تأمین نیازهای تحصیلی دانش آموزان محروم با اولویت ملزومات آموزش غیر حضوری و لوازم التحریر در استان قم نیز همزمان با سراسر کشور برگزار می شود.
مدیرکل کمیته امداد استان قم با اشاره به اینکه ادارات پنچگانه و پایگاه های این نهاد در سطح شهر و مراکز نیکوکاری استان آماده دریافت کمک های مردمی هستند اظهار کرد: مردم و خیران گرامی می توانند وجوه نقدی خود را نیز از طریق شماره کارت 6037997900001125 و کد دستوری #025*8877* پرداخت کنند.
انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۴۸۵
(سه شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۹) ۱۳:۵۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید