جزییات خبر

سرویس خراسان رضوی

اعلام آمادگی کمیته امداد برای ساخت مسکن مددجویان تربت حیدریه

مدیر کل کمیته امداد خراسان رضوی اظهار کرد: در صورت واگذاری زمین این نهاد آمادگی ساخت مسکن محرومان تحت حمایت را دارد .

(پنج شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۹) ۱۵:۰۲
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد حبیب الله آسوده در سفر یک روزه به شهرستان تربت حیدریه مهمترین برنامه های این نهاد را ایجاد  اشتغال مددجویان  دانست و فزود: کمیته امداد  آمادگی دارد جهت اجرای طرح کارفرمایی تا سقف ۲ میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه را به کارگاه ها و یا کارخانجات اعطا  کند  که با این اقدام  ۴۰ تا ۵۰ نفر مددجو  مشغول به کار می شوند
وی با اعلام اینکه کمیته امداد بسته های تشویقی را به مجریان طرح کارفرمایی ارائه می دهد، ادامه داد: پرداخت حق بیمه مددجویان بکارگیری شده به مدت ۲ سال طبق ضوابط از جمله  خدمات بسته تشویقی این نهاد است. 
آسوده افزود:  تامین مسکن مددجویان از  برنامه های دیگر و مورد توجه کمیته امداد است  که در تربت حیدریه با بهره از ظرفیت مسکن مهر باید این موضوع مد نظر قرار گیرد . 
مدیرکل کمیته امداد خراسان رضوی در دیدار با امام جمعه تربت حیدریه از همکاری نزدیک و ارتباط صمیمانه ایشان و همراهی با برنامه های مختلف کمیته امداد بویژه در ستاد زکات شهرستان قدردانی کرد .
در ادامه معاون استاندار و فرماندار تربت حیدریه گفت: کمیته امداد به لحاظ نیروی انسانی و مدیریت اداری  ظرفیت غنی و ارزشمندی دارد که بهره گیری از این ظرفیت فرصتی برای خدمت به محرومان را برای دیگر ادارات و سازمانها فراهم کرده است .
علی رستمی اظهار کرد: تسهیلات کمیته امداد در ایجاد اشتغال معجزه کرده است و خوشبختانه انحراف آن در حد صفر است . 
در ادامه امام جمعه تربت حیدریه با اعلام اینکه، کمیته امداد یادگار امام و پناه نیازمندان و محرومان است، افزود :  از کارهای ارزشمند کمیته امداد توجه به توانمندسازی مددجویان است که از اهمیت خاصی برخوردار است.
حجت الاسلام عصمتی با اشاره به روحیه جهادی و خدمت گذاری امدادگران کمیته امداد افزود: ارتباط خدمتگزاران این نهاد با محرومان سبب تواضع آنها و رشد ارزش کاری آنان شده است . 
وی با اشاره به فعالیت ۱۵۰ مسجد در تربت حیدریه بیان کرد: امامان جماعت این شهر آماده همکاری با کمیته امداد در جهت خدمت به محرومان و اجرای برنامه های کمیته امداد هستند.
در ادامه مدیر کل امداد خراسان رضوی در جمع امدادگران  این،نهاد در تربت حیدریه گفت :حفظ کرامت مراجعان به این نهاد پایه اول کار کمیته امداد در جامعه مهدوی است .

وی افزود : رعایت اخلاق شایسته در رفع نیاز نیازمندان و تلاش برای حل مشکلات مردمی که در شرایط سخت پناهی جز کمیته امداد ندارند باید سرلوحه کار در این نهاد باشد.

آسوده افزود : در حوزه کمک به نیازمندان و حل مشکلات مددجویان همه اختیارات مدیر کل به مدیران شهرستانها داده شده ااست که در این خصوص شایسته است تا مدیران نسبت به حل موانع اقدام کنند.

شایسته ذکر است:طی این سفر یک روزه به شهرستان تربت حیدریه از خدمات عباس ترکمان زاده تشکر  و سید سعید عبدالله زاده به عنوان رئیس جدید کمیته امداد تربت حیدریه معرفی شد.

انتهای پیام 

تعداد بازدید : ۴۵۳
(پنج شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۹) ۱۵:۰۲
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید