جزییات خبر

سرویس سمنان
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان سمنان مطرح کرد

رهایی از دام اعتیاد و بهبودی 216 نفر با حمایت کمیته امداد

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان سمنان از رهایی 216 نفر از دام اعتیاد و آغاز دوباره زندگی از ابتدای سال 98 تاکنون خبر داد و گفت: این افراد با دریافت مشاوره‌های فردی و گروهی، ارجاع به کلینیک‌های ترک اعتیاد بهبود و به کانون گرم خانواده بازگشتند.

(شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۹) ۰۸:۴۶

به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد، سیده فاطمه تقوی، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان سمنان به اعتیاد، بلای خانمان‌سوزی که گریبان گیر برخی خانواده‌ها شده است اشاره کرد و گفت: کمیته امداد در کنار سایر برنامه‌های حمایتی، راهبرد مدونی برای دور کردن خانواده‌های تحت حمایت از اعتیاد دارد.

تقوی بابیان اینکه مشاوره‌های فردی و گروهی برای مددجویان در طی سال در سرفصل‌های خانواده، ازدواج، اشتغال، تحصیلی، روان‌شناختی و تربیتی ارائه می‌شود، اظهار کرد: یکی از وظایف مشاوران کمیته امداد راهنمایی و هدایت مددجویانی است که در شرایط اختلالات روحی، روانی، عاطفی و اجتماعی قرارگرفته‌اند.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان سمنان در ادامه به بهره‌گیری از مشاورین این نهاد و ارائه راه‌حل برای برون‌رفت از مشکلات ایجادشده اشاره کرد و گفت: مددجویانی که دارای موارد حاد و ویژه هستند به مراکز درمانی طرف قرارداد با این نهاد معرفی می‌شوند.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان سمنان از رهایی 216 نفر از دام اعتیاد و آغاز دوباره زندگی خبر داد و گفت: این افراد با دریافت مشاوره‌های فردی و گروهی وحمایت های ویژه این نهاد، ارجاع به کلینیک‌های ترک اعتیاد بهبود و به آغوش خانواده بازگشتند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۵۲۱
(شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۹) ۰۸:۴۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید