جزییات خبر

سرویس چهارمحال بختیاری
مدیرکل کمیته امداد چهارمحال و بختیاری؛

«شور عاطفه‌ها» با هدف کمک به دانش‌آموزان نیازمند برگزار می‌شود

مدیرکل کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری گفت: هم‌زمان با سراسر کشور «شور عاطفه‌ها» از امروز تا 11 مهرماه با هدف کمک به دانش‌آموزان نیازمند استان برگزار می‌شود.

(شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۹) ۱۵:۲۰

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، علی ملک پور ضمن اشاره به برگزاری کلاس‌های غیرحضوری دانش‌آموزان در سال جدید گفت: امسال با توجه به شرایط پیش‌آمده ناشی از شیوع ویروس کرونا کلاس‌های دانش‌آموزان به صورت غیرحضوری و با استفاده از وسایل الکترونیکی برگزار می‌شود.

وی بابیان اینکه تعدادی از دانش‌آموزان خانواده‌های نیازمند به علت مشکلات اقتصادی دارای لپ تاپ، تبلت و گوشی هوشمند نیستند افزود: امسال شور عاطفه‌ها با هدف تأمین وسایل کمک آموزشی غیرحضوری برگزار می‌شود تا تمام دانش‌آموزان از نعمت تحصیل بهره‌مند شوند.

مدیرکل کمیته امداد استان با اشاره به نحوه برگزاری این جشن ادامه داد: شور عاطفه‌ها بدون حضور فیزیکی با محوریت مدارس، مراکز نیکوکاری و ادارات کمیته امداد در سراسر استان برگزار می‌شود.

ملک پور با تقدیر از حمایت‌های مردم نیکوکار استان از خانواده‌های نیازمند گفت: روش‌های پرداخت غیرحضوری نیز شامل شماره‌گیری کد دستوری #038*8877* و #14* و یا شماره کارت بانکی 6037997950030412 نزد بانک ملی است.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۶۱۰
(شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۹) ۱۵:۲۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید