جزییات خبر

سرویس مرکزی
امام جمعه شهرستان فراهان:

هنر کمیته امداد خودکفایی افراد نیازمند ، ایجاد توانمندسازی و حمایت از کارآفرینی است

مدیر کل محترم کمیته امداد استان مرکزی به منظور حل مشکلات محرومان با امام جمعه و فرماندار شهرستان فراهان دیدار و گفت وگو کرد.

(چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۹) ۱۲:۳۶

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد؛ حجت الاسلام یعقوبی امام جمعه شهرستان فراهان با بیان اینکه اقدامات کمیته امداد بسیار ارزشمند و دارای اجر و پاداش الهی در دنیا و آخرت است ، گفت: هنر کمیته امداد خودکفایی افراد نیازمند ، ایجاد توانمندسازی و حمایت از کارآفرینی است.

وی افزود: حفظ عزت و کرامت مددجویان مستعد تحت حمایت تنها با ایجاد اشتغال و کمک به استقلال مالی آنها امکان پذیر است.

مدیر کل کمیته امداد استان در این دیدار با بیان اینکه کمیته امداد تولید کننده فقر نیست، گفت: اساس و شالوده کمیته امداد اقدامات فرهنگی است و توانمندسازی و ایجاد اشتغال پایدار با درآمد مناسب و ایجاد مسکن مناسب برای محرومان از برنامه‌های این نهاد در مسیر توانمندسازی و خروج از فقر فرهنگی و اقتصادی است.

وی افزود: کمیته امداد امین و مورد اعتماد مردم است و50 درصد جمعیت استان مرکزی با کمیته امداد در ارتباط هستند.

وی با اشاره به اینکه بسیاری از دانش آموزان نیازمند در استان و سطح شهرستان فراهان فاقد گوشی هوشمند هستند اظهار داشت: در شرایط فعلی آموزشی از فرماندار و مسئولان شهرستان درخواست داریم از طریق خیران شهرستان داخل و یا خارج کشور در تأمین نیاز این دانش آموزان با کمیته امداد همکاری نمایند.

مدیر کل کمیته امداد استان در پایان گفت: شهرستان فراهان در کارگروه اشتغال استان موفق به کسب رتبه سوم شده است که این موفقیت شایسته تقدیر است.


حسن خزایی پور فرماندار محترم شهرستان فراهان نیز در این دیدار مهمترین پتانسیل شهرستان فراهان نیروی انسانی مستعد و توانمند دانست و گفت: احیای زکات و ترویج فرهنگ زکات پردازان از اولویت برنامه ها در شهرستان فراهان است.

وی در پایان ضمن تشکر از خدمات کمیته امداد بیان کرد: کمیته امداد همواره در خدمت محرومان است و خدمت به نیازمندان یک توفیق و فرصت الهی برای امدادگران این نهاد است.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۷۵
(چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۹) ۱۲:۳۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید