جزییات خبر

سرویس مسکن
با حضور رئیس کمیته امداد انجام شد؛

تحویل 854 واحد مسکن به مددجویان آذربایجان غربی

با حضور رئیس کمیته امداد 854 واحد مسکن افتتاح و به مددجویان استان آذربایجان غربی واگذار شد.

(چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۹) ۱۹:۰۸

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، مراسم بهره‌برداری از 854 واحد مسکونی ویژه مددجویان استان آذربایجان غربی با حضور سیدمرتضی بختیاری، رئیس کمیته امداد برگزار شد.

 
رئیس کمیته امداد در این مراسم با بیان اینکه مسکن یکی از ابعاد مهم توانمندسازی مددجویان است، گفت: خانه‌دار کردن خانواده‌های تحت حمایت از طریق کاهش هزینه‌های معیشت آنان، نقش زیادی در خودکفایی مددجویان خواهد داشت.
 
 وی افزود: از مجموع این واحدها ۱۸۶ واحد مسکن شهری با اعتبار ۱۳ میلیارد تومان احداث شده و ۶۶۸ واحد نیز مسکن روستایی با اعتبار ۴۲ میلیارد تومان را شامل می‌شود.
 
بختیاری تاکید کرد: برای ساخت 854 واحد مسکن مددجویی در استان آذربایجان غربی در مجموع 55 میلیارد تومان هزینه شده که در این زمینه باید از همکاری تمام نهادها و خیران مسکن‌ساز تقدیر و تشکر کنم زیرا لبخند را بر لبان یتیمان و نیازمندان نشانده‌اند.
 
رئیس کمیته امداد با تاکید بر اهتمام ویژه این نهاد بر احداث مسکن و مقاوم‌سازی منازل مددجویان خاطرنشان کرد: کمیته امداد در مناطق محروم کشور سعی در ساخت و تحویل مسکن مقاوم مددجویی داشته و در همین راستا سال گذشته بیش از 26 هزار واحد مسکن احداث و به خانواده‌های تحت حمایت واگذار شد.
 
انتهای پیام
تعداد بازدید : ۷۴۰
(چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۹) ۱۹:۰۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید