جزییات خبر

سرویس آذربایجان غربی
رئیس کمیته امداد عنوان کرد:

ساخت و تحویل ۲۶ هزار واحد مسکن مددجویی در یکسال گذشته

رئیس کمیته امداد از ساخت و تحویل ۲۶ هزار واحد مسکن برای مددجویان در یکسال گذشته خبر داد و گفت: در این مدت تعمیرات ۸۴ هزار واحد مسکن خانواده‌های تحت حمایت انجام شده است.

(چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۹) ۲۰:۰۱

رئیس کمیته امداد ایجاد درآمد پایدار از طریق اشتغال مولد را موثرترین اقدام برای توانمندسازی مددجویان دانست و ادامه داد: امسال بیش از ۶۲۰۰ میلیارد تومان تسهیلات به منظور ایجاد اشتغال برای جامعه پیش‌بینی شده است که با تخصیص این اعتبارات، تا پایان سال۲۰۰ هزار فرصت شغلی ایجاد می‌شود.

 

وی بر اهمیت نظارت و ارزیابی طرح‌های اشتغال مددجویان تاکید کرد و گفت: اطلاعات طرح‌های اشتغال در سامانه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی قابل رصد و پایش است و نظارت بر این طرحها با فعال شدن سامانه نظارت، افزایش می‌یابد.

 

بختیاری رشد کمک‌های مردمی به کمیته امداد در حوزه‌های مختلف را نشان‌دهنده سرمایه اجتماعی بالای این نهاد عنوان کرد و افزود: در یکسال گذشته در مجموع  ۴۷۶۷ میلیارد تومان کمک مردمی توسط این نهاد جمع‌آوری و در سرفصل‌های مختلف به مددجویان خدمت ارائه شده است.

 

 

رئیس کمیته امداد به اهمیت مسکن در توانمندسازی و خودکفایی مددجویان اشاره کرد و گفت: در یکسال گذشته ۲۶ هزار و ۶۲۷ واحد مسکن شهری و روستایی احداث و تحویل مددجویان شده است. همچنین در این مدت تعمیرات ۸۴ هزار و ۹۰۶ واحد مسکن نیازمند تعمیر انجام شده است.

 

انتهای پیام

   

تعداد بازدید : ۳۲۴
(چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۹) ۲۰:۰۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید