جزییات خبر

سرویس آذربایجان غربی
مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌غربی

اهتمام ویژه کمیته امداد آذربایجان‌غربی در ساخت مسکن مقاوم مددجویی

کمیته امداد آذربایجان‌غربی در راستای ساخت مسکن مددجویی اهتمام ویژه‌ای داشته و در این راستا گام‌های موثری برداشته است.

(پنج شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۹) ۱۳:۵۷

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی امداد، عزیز سهندی، مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌غربی در آیین افتتاح و بهره برداری از ۸۵۴ واحد مسکن مددجویی کمیته امداد که با حضور سید مرتضی  بختیاری رییس کمیته امداد و سایر مدیران و مسئولان استانی برگزار شد، گفت: کمیته امداد آذربایجان‌غربی در راستای ساخت مسکن مددجویی اهتمام ویژه‌ای داشته و در این مسیر گام‌های موثری برداشته است.

وی ادامه داد:  برای ساخت 854 واحد مسکن مددجویی در آذربایجان‌غربی ۵۵ میلیارد تومان اعتبار هزینه شده است.

مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌غربی خاطرنشان کرد:  ١٨۶ واحد  از این تعداد مساکن شهری است که برای  این تعداد ١٣ میلیارد تومان اعتبار هزینه شده است.

سهندی افزود: همچنین ۶۶٨ واحد مسکن روستایی بوده که برای ساخت این تعداد مسکن مددجویی روستایی بیش از ۴٢ میلیارد تومان اعتبار هزینه شده است.

وی بیان کرد: زیربنای متوسط هر واحد مسکونی ساخته شده ۵۵ مترمربع است و برای هر واحد به طور میانگین بیش از ۶٠ میلیون تومان هزینه شده است.

مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌غربی گفت: ساخت مسکن برای مددجویان تحت حمایت یکی از موضوعات مهمی بوده که این نهاد همواره نگاه ویژه‌ای به این مسئله داشته است.

وی افزود: وجود مسکن مناسب لازمه زندگی هر فردی بوده  و تهیه مسکن از حقوق اولیه هر فرد به شمار می رود و کمیته امداد آذربایجان‌غربی در برنامه ۳ ساله، بیشترین توجه را در این حوزه داشته است.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۴۵
(پنج شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۹) ۱۳:۵۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید