جزییات خبر

سرویس آذربایجان غربی
با حضور رئیس کمیته امداد؛

نخستین مرکز تخصصی ایده‌پردازی کمیته امداد «تاک» در آذربایجان‌غربی افتتاح شد

نخستین مرکز تخصصی ایده‌پردازی کمیته امداد با حضور رئیس کمیته امداد، در پارک علم و فناوری آذربایجان ‌غربی افتتاح شد.

(شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹) ۱۳:۰۲

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، سیدمرتضی بختیاری در مراسم افتتاح نخستین مرکز تخصصی ایده‌پردازی کمیته امداد با نام «تاک» که در استان آذربایجان غربی به بهره‌برداری رسید، گفت: در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری به منظور جهش تولید، باید از ظرفیت مراکز دانش‌بنیان یک الگوی موفق کشوری ایجاد کنیم.

رئیس کمیته امداد خاطرنشان کرد: مددجویان این نهاد برای بازاریابی و عرضه محصولات خود با مشکلاتی روبرو هستند و ضرورت استفاده از توان علمی بالقوه این جوانان سبب شد تا مرکز ایده‌پردازی «تاک» راه‌اندازی شود.

وی با اشاره به اهداف ایجاد این مرکز تاکید کرد: نخستین مرکز تخصصی ایده‌پردازی کمیته امداد در راستای پرورش ایده‌های خلاقانه و حمایت از ایده‌پردازان با ایجاد بسترهای مناسب برای تقویت و تبدیل اندیشه‌های نو به فرصت‌های شغلی پایدار برای مددجویان راه‌اندازی می‌شود.

بختیاری خاطرنشان کرد: پس از بررسی‌های تخصصی توسط کارشناسان این نهاد، بهترین ایده‌های انتخابی با حمایت‌های مختلف کمیته امداد از جمله پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه، به مشاغل پایدار مددجویی تبدیل می‌شوند.

وی با بیان اینکه این طرح برای نخستین بار در کشور با مشارکت پارک علم و فناوری استان آذربایجان غربی به بهره‌برداری رسیده است، اظهار کرد: امیدواریم بتوانیم این برنامه را در قالب طرح ایده‌پرداز در راستای ایجاد مشاغل پایدار مددجویی در کل کشور به مرحله اجرا برسانیم.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۳۵
(شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹) ۱۳:۰۲
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید