جزییات خبر

سرویس سمنان
قائم‌مقام کمیته امداد استان سمنان اعلام کرد؛

صندوق نوید، نویدی برای حمایت از طرح‌های اشتغال نوین و دانش‌بنیان

قائم‌مقام کمیته امداد استان سمنان از راه‌اندازی صندوق نوید، برای حمایت از طرح‌های اشتغال نوین و دانش‌بنیان کمیته امداد خبر داد و گفت: کمیته امداد و مؤسسه دانش‌بنیان برکت با رویکرد ایجاد و توسعه فرصت‌های شغلی جدید، پایدار و درآمدزا در حوزه مشاغل نوین و دانش‌بنیان برای جامعه هدف خود، اقدام به راه‌اندازی صندوق نوید کرده است.

(یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹) ۰۸:۴۲
به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد؛ محمد قوسی، قائم‌مقام کمیته امداد استان سمنان در این خصوص اظهار داشت: توانمندسازی خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد یکی از رسالت‌های اصلی و مهم این نهاد است.
وی به اینکه برخی از فرزندان خانواده‌های تحت حمایت از افراد نخبه‌، بااستعداد و فعال در حوزه‌های مشاغل دانش‌بنیان و فناورانه هستند، اشاره کرد و گفت: بر همین اساس کمیته امداد با رویکرد ایجاد و توسعه فرصت‌های شغلی جدید، پایدار و درآمدزا در حوزه مشاغل نوین و دانش‌بنیان برای جامعه هدف خود، اقدام به راه‌اندازی صندوق نوید کرده است.
محمد قوسی اظهار داشت: برای پشتیبانی و حمایت از طرح‌های نوین، دانش‌بنیان و ایده‌های خلاق مددجویان و نوآوران اشتغال می‌توانند با ورود به سایت navidfund.com، ایده‌های خود را در صندوق نوید ثبت و از حمایت‌های آن بهره‌مند شوند.
قائم‌مقام کمیته امداد استان سمنان گفت: بعد از بارگذاری طرح اشتغال در سایت مذکور، طرح ها مورد ارزیابی قرار گرفته و برای طرح های تائید، قرارداد سرمایه گذاری منعقد می شود.
وی با اشاره به اینکه صندوق نوید کار خود را به‌صورت رسمی آغاز کرده است و افرادی که ایده‌های نوآورانه دارند، می‌توانند ایده‌های خود را ثبت و از حمایت‌های این صندوق بهره‌مند شوند، تصریح کرد: حمایت از این طرح‌ها به‌صورت مشترک توسط کمیته امداد و مؤسسه دانش‌بنیان برکت انجام می‌شود.
انتهای پیام
تعداد بازدید : ۵۳۴
(یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹) ۰۸:۴۲
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید