جزییات خبر

سرویس فارس
در میز خدمت حقوقی کمیته امداد فارس صورت گرفت

رسیدگی به پرونده 62 نفر از مددجویان تحت حمایت

میز خدمت حقوقی کمیته امداد فارس با حضور رییس کل دادگستری استان و 14 نفر از معاونین و قضات جهت رسیدگی به 62 پرونده قضایی مددجویان تحت حمایت کمیته امداد فارس برگزار شد.

(یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹) ۱۲:۳۶
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد ، روز گذشته میز خدمت حقوقی کمیته امداد فارس با حضور رئیس کل دادگستری استان و 14 نفر از معاونین و قضات جهت رسیدگی به پرونده قضایی مددجویان تحت حمایت کمیته امداد فارس برگزار شد.
حجت‌الاسلام والمسلمین سید کاظم موسوی، رئیس کل دادگستری فارس ضمن ابراز خرسندی و تاکید بر استمرار اینگونه خدمات دهی به مددجویان، گفت: این برنامه به همت کمیته امداد فارس جهت رسیدگی به 62 پرونده قضایی مددجویان برگزار شد.
وی در ادامه افزود: از تعداد کل مراجعین، 48 نفر دارای دعاوی حقوقی و 14 نفر نیز سایر درخواست ها را داشتند؛ از این تعداد 41 پرونده با تعیین وقت به دادگاه های استان، 7 پرونده به شوراهای حل اختلاف، 7 پرونده به شعب اجرای احکام، 5 پرونده به دادگستری شهرستان ها و 2 پرونده نیز به ستاد دیه استان ارجاع داده شدند.
رئیس کل دادگستری فارس بر استمرار برگزار میز خدمت حقوقی تاکید کرد و گفت: سعی می کنیم برای کاهش زحمت و حضور مددجویان در دادگاه ها، اینگونه خدمات دهی را در سایر نواحی شیراز اجرا کنیم.
محمد بذرافشان مدیر کل امداد فارس نیز در این برنامه ضمن قدردانی از دستگاه قضایی استان، گفت: این تدبیر حکیمانه در راستای رسیدگی به مطالبات تعدادی از مددجویان تحت حمایت استان برگزار شده است که رئیس کل دادگستری فارس برای برگزاری و استمرار اینگونه خدمات دهی در سال جاری و آتی قول مساعد دادند.
بذرافشان در ادامه اضافه کرد: امروز رئیس کل دادگستری استان به همراه 14 نفر از معاونین و قضات در میز خدمت حقوقی کمیته امداد فارس حاضر و به پرونده حقوقی 62 نفر از مددجویان تحت حمایت رسیدگی کردند.
انتهای پیام
تعداد بازدید : ۴۰۳
(یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹) ۱۲:۳۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید