جزییات خبر

سرویس قم
در سال جهش تولید اتفاق افتاد:

ایجاد 700 فرصت شغلی برای مددجویان کمیته امداد استان قم در نیمه نخست امسال

کمیته امداد استان قم، در نیمه نخست امسال با هزینه ای بالغ بر 26.5 میلیارد تومان، 700 فرصت شغلی برای مددجویان این نهاد در استان قم ایجاد کرد.

(پنج شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۹) ۱۲:۵۰

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، مهرداد مصلح، معاون خودکفایی و اشتغال کمیته امداد استان قم با اشاره به اینکه در نیمه نخست امسال 26.5 میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه اشتغالزایی به نیازمندان پرداخت شده است گفت: نتیجه اعطای این تسهیلات ایجاد 700 فرصت شغلی کسب و کار در استان است.
وی با بیان اینکه امسال 722 فقره به مددجویان این نهاد در استان پرداخت شده است تصریح کرد: 279 فقره از این تسهیلات به زنان سرپرست خانوار و 443 مورد به مردان که بیشتر فرزندان ذکور خانواده های تحت حمایت هستند اعطا شد.
مصلح افزود: 200 فقره از تسهیلات اشتغالزایی به نیازمندان روستائی و بقیه به افراد نیازمند مستعد کار در سطح شهر پرداخت شده است.
معاون خودکفایی و اشتغال کمیته امداد استان قم، با اشاره به اینکه برای سالجاری 334 فقره تسهیلات اشتغالزایی از طریق کاریابی در نظر گرفته شده است گفت: 50 درصد این تسهیلات به کارفرمایان و بقیه آن نیز به صورت پرداخت 100 درصد حق بیمه سهم کارفرما به مدت دو سال محقق خواهد شد که تاکنون 97 نفر مشغول به کار شده اند.
وی از هدفگذاری هزار و 730 آموزش فنی و حرفه ای در سالجاری خبر داد و گفت: از ابتدای امسال تا کنون 297 نفر با گذارندن دوره های فنی و حرفه ای، موفق به دریافت گواهینامه مهارت شغلی در زمینه های مختلف و ورود به بازار کار شده اند.
انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۲۳۲
(پنج شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۹) ۱۲:۵۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید