جزییات خبر

سرویس قزوین
در آستانه آغاز فصل سرما صورت گرفت؛

توزیع 200 دستگاه بخاری گازی میان نیازمندان

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان قزوین گفت: در آستانه فصل سرما ، 200 دستگاه بخاری گازی میان محرومان فاقد بخاری توزیع شد.

(چهارشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۹) ۱۰:۳۰

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ محمد صیادی بیان کرد: برنامه ریزی برای تأمین نیازهای محرومان یکی از اهداف این نهاد برای خدمت رسانی به محرومان است.

وی ادامه داد: با توجه به نزدیک بودن فصل سرما، تأمین سیستم گرمایشی یکی از نیازهای ضروری خانواده هاست از طرفی گازرسانی به روستاهای جدید موجب شده تا برخی از خانواده های محروم  برای گرم کردن فضای خانه با مشکل مواجه شوند.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان قزوین اضافه کرد: نداشتن سیستم گرمایش متناسب با شبکه گاز رسانی یکی از نیازهای ولی نعمتان تحت حمایت است چراکه باید بخاری های نفتی را به گازی تبدیل کنند تا بتوانند از این نعمت بهره مند شوند.

وی افزود: در حال حاضر در حال رایزنی برای تأمین نیازهای مددجویان در زمینه لوازم خانگی هستیم و به همین جهت تلاش می کنیم از ظرفیت های مختلف سازمانی و برون سازمانی استفاده کنیم.

صیادی خاطرنشان کرد: در آخرین اقدام یکی از تولید کنندگان بخاری گازی در شرق کشور200 بخاری گازی به مددجویان این استان اختصاص داده است.

وی اعلام کرد: این 200 دستگاه با اولویت مناطق محروم، سردسیر و تازه گازکشی شده اختصاص یافت از این رو 100 دستگاه در الموت شرقی، 50 دستگاه در الموت غربی، 30 دستگاه در آوج و 20 دستگاه در منطقه طارم توزیع شد.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان قزوین یادآورشد: علیرغم توزیع این تعداد بخاری، نیاز محرومان در این بخش همچنان قابل توجه است و امیدواریم شرکت های تولیدی و سایر خیران در این زمینه پیشقدم شوند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۶۹۵
(چهارشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۹) ۱۰:۳۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید