جزییات خبر

سرویس قم
در شورای اداری استان قم مطرح شد:

دعوت استاندار قم از تمامی مدیران استان برای مشارکت در طرح هر کارمند حامی یک فرزند معنوی

در جلسه شورای اداری استان، استاندار قم، از تمامی مدیران استان دعوت کرد در طرح هر کارمند حامی یک فرزند معنوی مشارکت کنند.

(شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۹) ۰۹:۱۳

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، اکبر میرشکار در شورای اداری استان قم، طرح "هر کارمند یک حامی فرزند معنوی" با عنایت به اجرای طرح پویش ایران مهربان با اشاره به تأکید استاندار قم مبنی بر اکرام و ایتام محسنین اظهار کرد: طرح حمایت از فرزندان یتیم و محسنین در استان در قالب هر کارمند حامی یک یتیم به مرحله اجرا درآمده که در این طرح هر کارمند می‌تواند حمایت یک یا چند فرزند یتیم را بر عهده بگیرد.

وی بابیان اینکه مشارکت در این طرح با مبالغ کم نیز امکانپذیر است گفت: با پرداخت حداقل 10 هزار تومان در هرماه می‌توان در این طرح مشارکت کرد.

وی تصریح کرد: موضوع حمایت از کودکان یتیم یک اقدام خداپسندانه و انسان دوستانه است که قطعاً مشارکت در این طرح، آجر و پاداش دنیوی و اخروی را به دنبال خواهد داشت.

میرشکار طرح اکرام ایتام را مردمی‌ترین طرح دانست و افزود: در سامانه طرح اکرام ایتام و محسنین، فرایند حمایت هر یتیمی مشخص بوده و کارمندان می‌توانند با دریافت شناسه منحصر به هر یتیم و با ورود به این سامانه، مبالغ را به‌صورت مستقیم به‌حساب یتیم واریز کند.

وی بر لزوم بهره‌گیری از ظرفیت خیران درزمینه اکرام ایتام و فرزندان محسنین اشاره کرد و گفت: اگر این فرهنگ را در جامعه نهادینه کنیم و در این زمینه گام برداریم برکات آن جزو باقیات‌صالحات خواهد شد.

در ادامه جلسه شورای اداری استان، بهرام سرمست، استاندار قم از تمامی مدیران استان دعوت کرد در طرح هر کارمند حامی یک فرزند معنوی مشارکت کنند.

حامیان نیکوکار می‌توانند با مراجعه حضوری به دفاتر کمیته امداد در استان و یا سامانه طرح اکرام  به نشانی  ekram.emdad.ir  فرزند معنوی موردنظر خود را انتخاب و ماهانه کمک‌های خود را به این فرزندان اهدا کنند.

تعداد بازدید : ۳۹۴
(شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۹) ۰۹:۱۳
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید