جزییات خبر

سرویس قم
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان قم:

تخلیه الکترونیکی صندوق های صدقات خانگی در قم

با بهره مندی از دستگاه های کارتخوان اندرویدی، صندوق های صدقات خانگی در قم به صورت الکترونیکی تخلیه می شوند.

(شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۹) ۱۲:۱۸

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، سید محمدرضا میره ای، معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان قم با اشاره به شرایط اقتصادی و اجتماعی کشور و تداوم شیوع بیماری کرونا گفت: پرداخت صدقات به صورت الکترونیکی یکی از روش های موثر جلوگیری از حذف پول فیزیکی و در نتیجه شیوع و گسترش این بیماری است.
وی با بیان اینکه ویروس کرونا تأثیر مستقیم بر کسب و کار مردم دارد افزود: امیدواریم کمک های مردم در مدت زمان باقیمانده تا پایان سال بیش از گذشته ادامه یابد.
میره ای بهره گیری از دستگاه های پوز اندرویدی در تخلیه صندوق های صدقات خانگی را یکی از اقدامات این معاونت برشمرد و تصریح کرد: این دستگاه ها در هفته های گذشته آزمایش شده اند و تلاش می کنیم با مشارکت و همکاری مشترکین، صندوق های صدقات خانگی، تا پایان ما جاری با استفاده از این سامانه تخلیه شود.
معاون مشارکت های مردمی کمیته امداد استان قم افزایش اعتماد و اطمینان مشترکین و نیکوکاران به این نهاد را مزیت اصلی این دستگاه ها عنوان کرد و گفت: کاهش زمان تخلیه، اصلاح و بروزرسانی اطلاعات مشترکین، کاهش هزینه های اجرایی، جلوگیری از انتشار وشیوع بیماری کرونا، اطلاع رسانی و آگاهی بخشی سریع به مشترکین، حذف قبوض کاغذی و ارائه رسید الکترونیکی از ویژگی های دیگر این دستگاه های پوز اندرویدی است.
انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۳۲۶
(شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۹) ۱۲:۱۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید