جزییات خبر

سرویس حمایت
با تفاهم کمیته امداد و بنیاد شهید؛

بهره‌برداری از بیمارستان آیت‌الله کرمی اهواز به بنیاد شهید و امور ایثارگران واگذار شد

با امضای تفاهم‌نامه میان کمیته امداد و بنیاد شهید و امور ایثارگران، بهره‌برداری از بیمارستان آیت‌الله کرمی اهواز به بنیاد شهید واگذار شد.

(سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹) ۱۱:۵۳

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، با امضای تفاهم‌نامه میان سیدمرتضی بختیاری، رئیس کمیته امداد و سعید اوحدی، معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، بهره‌برداری از بیمارستان آیت‌الله کرمی اهواز به مدت 25 سال به بنیاد شهید واگذار شد.

براساس این تفاهم‌نامه تمام بخش‌های بستری، کلینیک و پاراکلینیکی، درمانگاه‌ها و تجهیزات و منابع انسانی این بیمارستان در طول مدت تفاهم‌نامه به بنیاد شهید سپرده شد و این بنیاد مکلف است تا پایان مدت قرارداد، 30 درصد از ظرفیت بیمارستان در بخش‌های مختلف را به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد اختصاص دهد.

ارتقای خدمت‌رسانی به جامعه ایثارگری تحت حمایت بنیاد شهید و مددجویان کمیته امداد و اهتمام به پژوهش و بازآموزی کادر پزشکی و کارکنان بیمارستان از جمله اهداف این تفاهم‌نامه است.

همچنین مددجویان کمیته امداد از طریق نماینده این نهاد مستقر در بیمارستان یا از طریق اداره درمان کمیته امداد می‌توانند همچنان از خدمات این بیمارستان طبق تعرفه‌های دولتی برخوردار شوند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۱,۲۷۶
(سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹) ۱۱:۵۳
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید