جزییات خبر

سرویس فارس

اهدا 430 بسته معیشتی توسط خیر فارسی به نیازمندان

430 بسته معیشتی، 20 دستگاه بخاری، 5 دستگاه یخچال و فریزر و 5 سری جهیزیه به ارزش 176 میلیون ریال توسط یکی از خیران استان و به همت مرکز نیکوکاری شهدای کشن تهیه و بین نیازمندان توزیع شد.

(چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹) ۱۳:۴۶
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، سردار یدالله بوعلی، فرمانده سپاه فجر فارس صبح امروز در مراسم توزیع 430 بسته معیشتی به نیازمندان ضمن تبریک ولادک امام حسن عسکری(ع) گفت: در استانی زندگی میکنیم که می بایست قدردان و شاکر باشیم باشیم.
او با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در خصوص استان فارس، افزود: ایشان اهل مبالغه نیستند و فارس را در قله دانستند. اگر بتوانیم در راستای فرمایشات ایشان و عنوانی که به استان دادند؛ این جایگاه را حفظ کنیم هنر بزرگی انجام دادیم.
سردار بوعلی با بیان اینکه همه ما نسبت به این جایگاه مسئولیت سنگینی داریم؛ اضافه کرد: در چندین مرحله برگزاری رزمایش کمک مومنانه، فارس در جایگاه اول کشور قرار داشته است و امیدواریم همواره این جایگاه در دیگر موضوعات گوناگون نیز رقم خورده و حفظ شود.
در ادامه این مراسم محمد بذرافشان، مدیر کل امداد فارس نیز ضمن تبریک این روز فرخنده و تشکر از خیران و نیک اندیشان فارس، گفت: امروز 430 بسته معیشتی به همراه 5 سری جهیزیه، 20 عدد بخاری و 5 دستگاه یخچال و فریزر توسط نیکوکاران استان فارس و به همت مرکز نیکوکاری شهدای کشن جکع آوری و به نیازمندان اهدا می شود.
بذرافشان در ادامه افزود: تمامی این اقلام توسط یکی از خیران استان با هزینه 176 میلیون تومان تهیه و در میان نیازمندان توزیع می شود.
انتهای پیام
تعداد بازدید : ۶۰۷
(چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹) ۱۳:۴۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید