جزییات خبر

سرویس خراسان رضوی
دستان گرمی که به کمک آمدند؛

کمک به اسکان یک زن سرپرست خانوار بی سرپناه

رئیس کمیته امداد اداره تبادکان مشهد گفت: با اعلام گزارشات مردمی به این اداره، یک خانواده دارای زن سرپرست وبی سرپناه ،با مشارکت کمیته امداد، مراکز نیکوکاری و خیران اسکان داده شد.

(چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹) ۱۲:۱۰

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، سید محمود موسوی، با اعلام اینکه این خانواده در حاشیه روستا منزل آباد در وضعیت نامطلوب زندگی می کردند، افزود: پس از وصول گزارشات مردمی، بازدید توسط مراکز نیکوکاری «شهید مطهری و مهر» انجام شد.

وی از تشکیل پرونده به منظور حمایت های مدجویی از این خانواده گفت و ادامه داد: خانواده فوق 3 نفره هستند ،زن سرپرست به دلیل طلاق، یک کودک 8 ساله و یک خانم سالمند که به دلیل شرایط زندگی بی سرپناه شده بودند و با حضور به موقع شرایط اسکان این خانواده فراهم شد.

موسوی اعلام کرد: با مشارکت دومرکز نیکوکاری «شهید مطهری و مهر» شرایط خانواده فوق به خیران اطلاع رسانی شد و با حضور به موقع خیران، در شرایط سخت اقتصادی و برودت هوا این خانواده در یک باب منزل مسکونی اسکان داده شدند.

موسوی از ورود چندین مرکز نیکوکاری برای رفاه حال این خانواده گفت و اظهار کرد: با همکاری کمیته امداد و دیگر مراکز لوازم ضروری زندگی و اقلام مایحتاج معیشتی برای آنها تهیه و اهدا شد.

رئیس اداره تبادکان مشهد یادآور شد: اکنون این اداره 3 هزار 35 خانوار با 6 هزار و 700 نفر را تحت حمایت دارد.

شایسته  ذکر است: این اداره در خیایان سناباد 53 قرار دارد و به مددجویان ساکن در میدان شهید فهمیده تا آرامگاه فردوسی و روستاهای تابعه و روستای ساغروان مشهد ارائه خدمت می کند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۶۰۳
(چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹) ۱۲:۱۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید