جزییات خبر

سرویس بوشهر
همزمان با گرامیداشت هفته بسیج؛

۳۷۷واحد مسکونی تحویل مددجویان استان بوشهر شد

همزمان با گرامیداشت هفته بسیج، ۳۷۷واحد مسکونی که با مشارکت کمیته امداد، سپاه و ستاد اجرایی فرمان امام استان بوشهر در ۲۰۰ روستای استان ساخته شده تحویل مددجویان تحت حمایت کمیته امداد شد.

(چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹) ۱۴:۳۲

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، احمد لطفی، مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر با تبریک هفته بسیج نقش این نیروی توانمند در رسیدگی به مشکلات جامعه را بسیار مهم دانست و اظهار داشت: نیروی مقاومت بسیج با مشارکت در برنامه‌ها و طرح‌ها نقش تاثیرگذاری در رفع مشکلات و رسیدگی به مناطق محروم و نیازمندان دارد.

وی با قدردانی از تلاش فرمانده سپاه امام صادق(ع) و بسیجیان استان بوشهر در توجه به حل مشکلات نیازمندان خاطر نشان کرد: سپاه استان بوشهر در رفع محرومیت افراد نیازمند و بی‌بضاعت و اجرای طرح‌های محرومیت‌زدایی طرح‌های مهمی اجرا کرده و یا در دست اجرا دارد که خدمات آنان درخور تحسین و ستایش است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان بوشهر با اشاره به واگذاری مسکن مددجویی به نیازمندان همزمان با هفته بسیج تصریح کرد: در پنجمین روز از هفته بسیج، 377 واحد مسکونی مددجویی که با مشارکت سپاه و ستاد اجرایی فرمان امام استان بوشهر در روستاها ساخته شده تحویل مددجویان نیازمندان شد.

لطفی با بیان اینکه برای ساخت این واحدهای مسکونی 16 میلیارد تومان سرمایه‌گذاری شده است افزود: این واحدهای مسکونی که در 200 روستای استان بوشهر ساخته شده هر کدام دارای 50 مترمربع زیربنا است.

وی ساخت این واحدهای مسکونی با اصول فنی و فعالیت جهادی را مورد اشاره قرار داد و بیان کرد: در ساخت این واحدهای مسکونی از ظرفیت‌های مختلف سپاه استان بوشهر استفاده شده تا هزینه ساخت این واحدها کاهش یابد.

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر از واگذاری 3 هزار واحد مسکونی مددجویی تاکنون به مددجویان این نهاد در روستاها و شهرهای استان بوشهر خبر داد و خاطر نشان کرد: در 5 سال گذشته 3 هزار واحد مسکونی با مشارکت نهادها و دستگاه‌های اجرایی مختلف ساخته و تحویل مددجویان استان بوشهر شده است.

لطفی از ساخت یک‌هزار واحد مسکونی دیگر با مشارکت استانداری بوشهر خبر داد و بیان کرد: بر اساس انعقاد تفاهم‌نامه کمیته امداد با استانداری بوشهر یک‌هزار واحد مسکونی دیگر به‌زودی عملیات ساخت آن آغاز می‌شود.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۶۰۳
(چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹) ۱۴:۳۲
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید