جزییات خبر

سرویس زنجان
مدیر کل کمیته امداد استان زنجان خبر داد؛

توزیع 400 دستگاه بخاری گازی وآبگرمکن بین مددجویان

در آستانه فصل سرما ، ودر راستای حمایت از خانواده های تحت حمایت مناطق محروم وسردسیر استان تعداد 400دستگاه بخاری گازی وآبگرمکن در بین خانواده های تحت حمایت وفاقد لوازم گرمایشی استان زنجان توزیع شد.

(دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹) ۱۲:۲۶

به گزارش سایت خبری کمیته امداد ،هدایت صفری مدیر کل کمیته امداد استان  با اعلام این خبر افزود: برنامه ریزی برای تأمین نیازهای ضروری خانواده های نیازمند تحت حمایت به ویژه مناطق محروم استان یکی از اهداف این نهاد برای خدمت رسانی به محرومان است.

وی گفت: با توجه به فرا رسیدن فصل سرما، تأمین سیستم گرمایشی یکی از نیازهای ضروری خانواده هاست از طرفی گازرسانی به روستاهای جدید موجب شده تا برخی از خانواده های محروم  برای گرم کردن فضای خانه با مشکل مواجه شوند.

مدیر کل کمیته امداد استان گفت:تعداد 200دستگاه بخاری گازی و200دستگاه آبگرمکن با اولویت مناطق محروم، سردسیر و تازه گازکشی شده تامین ودر بین خانواده ها توزیع شده است.

صفری یادآور شد علیرغم توزیع این تعداد بخاری وآبگرمکن  نیاز محرومان در این بخش همچنان قابل‌توجه است و امیدواریم شرکت‌های تولیدی و خیران نیک‌اندیش و نیکوکار  در تأمین و تهیه لوازم گرمایشی  خانواده‌های تحت حمایت مشارکت نمایند.

انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۵۳۰
(دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹) ۱۲:۲۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید