جزییات خبر

سرویس خراسان رضوی
از محل درآمد زکات انجام شد؛

توزیع 180 سری وسایل گرمایشی بین روستاییان سبزواری

رئیس کمیته امداد سبزوار گفت: 180 سری وسایل گرمایشی (آبگرمکن و بخاری) بین روستاییان سبزواری از محل درآمد زکات و منابع کمیته امداد شهرستان توزیع شد.

(چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹) ۱۲:۱۸
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، محمد داورزنی با اعلام این خبر افزود: این امر باتوجه به گازرسانی به تعدادی از روستاهای سبزوار و طی هم افزایی با دهیاری و شورای فرعی زکات انجام شده است.
دبیر شورای زکات سبزوار با بیان اینکه توزیع وسایل گرمایشی در 4 روستای بازقند، طبس، افچنگ و کهنهه آب
 صورت گرفته است، اظهار کرد: گام بعدی برای توزیع این سری از لوازم در 15 روستای شهر روداب که منطقه محروم محسوب می شود،انجام می شود.
داورزنی ادامه داد: آبگرمکن و بخاری های تهیه شده با اولویت خانواده های مددجو و نیازمندان ساکن در روستا توزیع شد.
وی به اقدامی دیگر در جهت کمک به تحصیل دانش آموزان نیازمند اشاره داشت و گفت: باتوجه به شرایط کنونی و غیرحضوری شدن تدریس دروس، از محل درآمدهای زکات و کمیته امداد 21 عدد تبلت با اعتبار 63 میلیون تومان تهیه شد و در حال توزیع بین دانش آموزان روستایی است.
رئیس کمیته امداد سبزوار خاطرنشان کرد: در 8 ماهه امسال 5 میلیارد تومان زکات واجب و مستحبی جمع آوری و در امور نیازمندان هزینه شده است ،این رقم در سال گذشته 2 میلیارد و 200 میلیون تومان بود.
شایسته ذکر است: سبزوار، به عنوان یکی از شهرستان های بزرگ خراسان رضوی از 11 هزار خانوار نیازمند، حمایت های مالی و معنوی می کند.//
تعداد بازدید : ۵۷۹
(چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹) ۱۲:۱۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید