جزییات خبر

سرویس خوزستان
​در سردترین شب سال خانه های نیازمندان خوزستانی گرم شد

توزیع 3200 دستگاه وسیله گرمایشی در بین مددجویان خوزستانی

3200 دستگاه وسیله گرمایشی در بین مددجویان تحت حمایت کمیته امداد خوزستان در مناطق محروم استان توزیع شد.

(دوشنبه ۱ دی ۱۳۹۹) ۱۳:۴۸
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، جمال شیبه، مدیرکل کمیته امداد خوزستان گفت: 3200  دستگاه وسیله گرمایشی در بین مددجویان تحت حمایت کمیته امداد خوزستان به ویژه در مناطق محروم و روستایی استان توزیع شد.
شیبه با بیان اینکه کمک به تامین لوازم ضروری زندگی مددجویان یکی از برنامه های این نهاد است، گفت: هر ساله در ابتدای زمستان لوازم گرمایشی بخاری و آبگرمن به مددجویان ساکن در مناطق محروم و سردسیر به ویژه نقاطی که به تازگی به شبکه گاز متصل شده اند، اهدا می شود.
وی ادامه داد: با توجه به آغاز فصل سرما و با هدف کمک به تأمین وسایل گرمایشی مددجویان، این تعداد بخاری و آبگرمکن در بین خانواده‌های تحت حمایت خوزستان توزیع شد.
مدیرکل کمیته امداد خوزستان بیان کرد: وسایل گرمایشی شامل بخاری و آبگرمکن دیواری بوده‌اند که با اولویت مناطق محروم، سردسیر و تازه گازکشی شده اختصاص یافت.
وی افزود: برای تهیه و توزیع این تعداد بخاری و آبگرمکن دیواری در میان مددجویان تحت حمایت خوزستان، بیش از سه میلیارد و 2۰۰ میلیون تومان هزینه شده است.
شیبه ادامه داد این نهاد با ارائه خدمات مختلف حمایتی به خانوارهای تحت حمایت به واگذاری انشعابات گاز، آب و برق رایگان با همکاری سازمان‌های مربوطه اقدام کرده ومددجویان خوزستانی از خدمت دریافت رایگان انشعاب بهره‌مند شده‌اند.
با تصویب نمایندگان مجلس ،مددجویان تحت حمایت این نهاد از پرداخت هزینه های صدور پروانه ساختمانی، عوارض شهرداری و دهیاری و هزینه های انشعابات آب، فاضلاب و برق و گاز برای واحدهای مسکونی اختصاص یافته به آنان بر اساس الگوی مصرف معافند.
تعداد بازدید : ۷۵۲
(دوشنبه ۱ دی ۱۳۹۹) ۱۳:۴۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید