جزییات خبر

سرویس چهارمحال بختیاری

800 دستگاه لوازم گرمایشی در مناطق محروم چهارمحال و بختیاری توزیع می‌شود

مدیرکل کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری گفت: 800 دستگاه لوازم گرمایشی شامل بخاری گازسوز و آبگرمکن در مناطق محروم استان توزیع می‌شود.

(چهارشنبه ۳ دی ۱۳۹۹) ۰۸:۱۴

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، علی ملک پور بیان کرد: 800 دستگاه لوازم گرمایشی شامل 400 دستگاه بخاری گازسوز و 400 دستگاه آبگرمکن میان خانواده‌های تحت حمایت ساکن مناطق محروم استان که امسال از نعمت گاز بهره‌مند شده‌اند، توزیع می‌شود.

وی بابیان اینکه این لوازم گرمایشی در راستای تأمین آسایش و رفاه خانواده‌های نیازمند در حال توزیع است افزود: این لوازم براساس بررسی‌های انجام شده توسط مددکاران و نیاز مددجویان در راستای کاهش بخشی از مشکلات اقتصادی میان خانواده‌های نیازمند توزیع می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد استان با اشاره به اینکه تاکنون در 3 مرحله لوازم گرمایشی در مناطق محروم استان توزیع شده است ادامه داد: در مرحله نخست 400 دستگاه بخاری گازسوز و در مرحله دوم نیز 600 دستگاه بخاری گازسوز و 150 دستگاه نیز آبگرمکن در استان با اولویت مناطق محروم و سردسیر توزیع شده است.

ملک پور ضمن اشاره به نیاز خانواده‌های تحت حمایت به لوازم ضروری زندگی خاطرنشان کرد: خیران و نیکوکاران می‌توانند کمک‌های خود از طریق مراکز نیکوکاری و ادارات کمیته امداد در سراسر استان به دست نیازمندان برسانند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۶۹۴
(چهارشنبه ۳ دی ۱۳۹۹) ۰۸:۱۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید