جزییات خبر

سرویس مرکزی
معاون فرهنگی کمیته امداد استان مرکزی خبر داد،

توزیع 593 تبلت بین دانش آموزان نیازمند استان مرکزی

تعداد 593 عدد تبلت دانش آموزی بین خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد استان مرکزی که فرزندان دانش آموز آنها فاقد گوشی هوشمند بود، توزیع شد.

(دوشنبه ۸ دی ۱۳۹۹) ۰۹:۱۸

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد ، احمد بوالحسنی ، معاون فرهنگی کمیته امداد استان مرکزی با اشاره به عدم دسترسی برخی از دانش آموزان بویژه مددجویان کمیته امداد به تبلت یا گوشی‌های هوشمند برای آموزش دروس خود گفت: کمیته امداد در تلاش است تا با کمک مردم و خیران اقدامات مؤثری را برای تهیه تبلت برای کمک به خانواده‌های نیازمند انجام دهد.

وی از توزیع 593 تبلت دانش آموزی بین خانواده‌های تحت حمایت خبر داد و افزود: در بستر فضای مجازی، دانش‌آموزان برای دریافت مطالب آموزشی به گوشی هوشمند و تبلت نیاز دارند و لازم است تا خیران به یاری کمیته امداد بشتابند.

بوالحسنی در ادامه از اجرای طرح " یاوران راسخ" در کمیته امداد استان مرکزی خبر داد و تصریح کرد: این طرح برای جمع آوری کمک و تهیه تبلت برای دانش آموزان کم بضاعت تدوین شده است.

وی تصریح کرد: برای خریداری تبلت حداقل مبلغ سه میلیون تومان نیاز است ، خیران می توانند جهت خرید هر تبلت 50 درصد مبلغ( یک میلیون و 500 هزار تومان)به حساب امداد واریز نمایند و 50 درصد مابقی آن توسط امداد تأمین می شود و یا وام قرض الحسنه حداقل مبلغ یک میلیون و پانصد هزار تومان و حدکثر پنج میلیون تومان از امداد دریافت و اقساط آن را به صورت 30 ماهه تا 36 ماهه پرداخت نمایند.

وی اضافه کرد: خیران همچنین برای مشارکت در این طرح می توانند کمک‌های خود را به شماره حساب 0101355670005 نزد بانک ملی کمیته امداد استان جهت خرید تبلت دانش آموزی واریز کنند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۵۳۷
(دوشنبه ۸ دی ۱۳۹۹) ۰۹:۱۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید