جزییات خبر

سرویس زنجان
با حضور مدیر کل کمیته امداد استان زنجان ؛

«اولین مرکز نیکوکاری دانش‌آموزی شهید شهریاری»، در سازمان دانش‌آموزی استان زنجان افتتاح شد

به همت سازمان دانش‌آموزی و کمیته امداد امام خمینی (ره) استان زنجان، برای اولین بار در کشور مرکز نیکوکاری دانش‌آموزی در محل سازمان دانش‌آموزی استان زنجان افتتاح شد.

(سه شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۹) ۰۹:۴۶

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد،هدایت صفری مدیرکل کمیته امداد استان زنجان در آیین افتتاح این مرکز نیکوکاری  که بنام مقدس شهید هسته‌ای ایران شهید شهریاری مزین شده است گفت:هدف از ایجاد این مرکز، جمع‌آوری کمک‌های خیران و نیکوکاران  به دانش‌آموزان بی‌بضاعت بوده و تحت نظر کمیته امداد فعالیت خواهد داشت.

وی بابیان اینکه تاکنون مجوز 130مرکز نیکوکاری صادرشده است افزود :مرکز نیکوکاری شهید شهریاری به‌عنوان یکصدو هفدهمین مرکز فعال افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد و این مرکز اولین مرکز نیکوکاری سازمان دانش‌آموزی در کشور می‌باشد.

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان ادامه داد:از ابتدای سال جاری  تاکنون بیش از 38 میلیارد تومان در قالب کمک‌های مردمی از طریق مراکز نیکوکاری جمع‌آوری‌شده وتوسط مراکز و با نظارت کمیته امداد استان در اختیار مددجویان و نیازمندان جامعه  قرارگرفته است.

وی با اشاره به اینکه  رویکرد اصلی کمیته‌ امداد توانمندسازی و ایجاد اشتغال پایدار، برای جامعه هدف است گفت: در این راستا کمیته امداد به کمک و همیاری ارگان‌های دیگر نیازمند است. چراکه فقرزدایی باعث کاهش آسیب‌‌های اجتماعی می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد تأکید کرد :خدمات ارائه‌شده به محرومان و اقشار آسیب‌پذیر باید  نظام‌مند و با برنامه‌ریزی همراه باشد تا جامعه‌ی هدف بتوانند از این خدمات به شکل برابر بهره‌مند شوند.

صفری با اشاره به فعالیت مرکز نیکوکاری سازمان دانش‌آموزی گفت: برنامه‌های این مرکز صرفاً از طرف سازمان دانش‌آموزی اجرا خواهند شد. سازمان دانش‌آموزی می‌تواند مراکز معین را به‌صورت هر مدرسه یک مرکز نیکوکاری توسعه دهد و کمک‌های بیشتری را جذب نماید.

مهدی رئیس سازمان دانش‌آموزی استان زنجان با قدردانی از اقدام ارزشمند کمیته امداد استان زنجان در ایجاد مراکز نیکوکاری  ایجاد این مرکز در سازمان دانش‌آموزی را گامی مؤثر و مثبت برای حمایت از دانش آموزان بی‌بضاعت عنوان کردوگفت: با ایجاد این مرکز  ما می‌توانیم به‌راحتی و هدفمند برای دانش‌آموزانی که مشکلات ادامه تحصیل  به‌ویژه تأمین لوازم آموزشی غیرحضوری مانند تبلت ارائه خدمت نماییم. انتهای پیام

تعداد بازدید : ۵۳۷
(سه شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۹) ۰۹:۴۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید