جزییات خبر

سرویس اجتماعی
آیت‌الله مکارم شیرازی در دیدار با رئیس کمیته امداد:

رفع مشکل مسکن، اشتغال و ازدواج مددجویان در اولویت خدمات کمیته امداد قرار گیرد

آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی در دیدار با رئیس کمیته امداد، خواستار تقویت کیفیت خدمات این نهاد شد و گفت: رفع مشکل مسکن، اشتغال و ازدواج مددجویان باید در اولویت خدمات کمیته امداد قرار گیرد.

(پنج شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹) ۱۰:۴۰
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی در دیدار با سیدمرتضی بختیاری، رئیس کمیته امداد با تقدیر از خدمات کمیته امداد به خانواده‌های نیازمند، گفت: رفع مشکل مسکن، اشتغال، ازدواج و تحصیل مددجویان باید در اولویت خدمات این نهاد قرار گیرد.
وی از طرح توانمندسازی مددجویان کمیته امداد به نیکی یاد کرد و افزود: این گونه کارها اهمیت بسیاری دارد چون بیشتر مددجویان این نهاد توان کار کردن را دارند و نباید در بلندمدت به کمیته امداد وابسته شوند.
این مرجع تقلید ادامه داد: خدمات کمیته امداد فقط باید برای سالمندان و بیماران صعب‌العلاج استمرار داشته باشد.
آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی آموزش مددجویان را از نیازهای ضروری افراد تحت حمایت عنوان و اظهار کرد: در یاری‌رسانی به خانواده‌های نیازمند، کیفیت خدمات را نسبت به کمیت آن تقویت کنید.
‏وی اطلاع‌رسانی خدمات کمیته امداد را ضروری و مفید برشمرد و افزود: اگر برای معرفی فعالیت‌های خود اقدام کنید دو فایده دارد؛ اول اینکه تبلیغ اسلام را کرده‌اید و دوم خیران و حامیان بیشتری پیدا می‌کنید.
آیت‌الله مکارم شیرازی کار در کمیته امداد را یک عبادت برشمرد و گفت: اگر این عبادت با دلسوزی همراه شود نه تنها مورد پسند اسلام است بلکه برکات فراوانی خواهد داشت و بلاهای زیادی را از جامعه دور می‌کند.
انتهای پیام
تعداد بازدید : ۶۸۶
(پنج شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹) ۱۰:۴۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید