جزییات خبر

سرویس حمایت
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد اعلام کرد:

اختصاص 17 میلیارد ریال برای جبران خسارت مددجویان سیل‌زده در استان بوشهر

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد از اختصاص 17 میلیارد ریال اعتبار برای جبران خسارت مددجویان سیل‌زده استان بوشهر خبر داد.

(یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹) ۱۱:۲۴

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، حسین خدرویسی با اشاره به وقوع سیل در استان بوشهر در آذرماه سال جاری گفت: در این حادثه تعداد 19 واحد مسکونی مددجویان استان به طور کامل تخریب شد که نیازمند احداث مجدد است.

وی با بیان اینکه حدود 80 واحد مسکونی مددجویان نیز در سیل اخیر استان بوشهر دچار آسیب کلی شد، ادامه داد: تعداد 95 واحد نیز متحمل خسارت شده و نیازمند تعمیرات جزئی است.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد از اختصاص حدود 17 میلیارد ریال اعتبار برای جبران خسارت‌های سیل آذرماه در بوشهر خبر داد و خاطرنشان کرد: حدود 3 میلیارد ریال برای احداث مجدد واحدهای تخریب شده از سیل اخیر پیش‌بینی شده است.

خدرویسی با بیان اینکه مبلغ بیش از 6 میلیارد ریال برای انجام تعمیرات جزئی واحدهای آسیب‌دیده پیش‌بینی شده است، اضافه کرد: همچنین مبلغ حدود 7 میلیارد ریال برای انجام تعمیرات کلی واحدهای آسیب‌دیده از سیل در نظر گرفته شده است.

وی با اشاره به تامین اعتبار برای تهیه اثاثیه ضروری سیل‌زدگان خبر داد و تاکید کرد: به همین مظنور یک میلیارد و 200 میلیون اعتبار برای تامین 52 سری لوازم ضروری زندگی سیل‌زدگان اختصاص یافته است.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۶۴۱
(یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹) ۱۱:۲۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید