جزییات خبر

سرویس قم
در نخستین روز دهه فجر:

مرکز نیکوکاری شهید لاجوردی در استان قم افتتاح شد

هفتادمین مرکز نیکوکاری استان قم با عنوان مرکز نیکوکاری شهید لاجوردی با هدف خدمت بیشتر به زندانیان و خانواده های آنها در اداره کل زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی استان قم افتتاح شد.

(دوشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۹) ۰۷:۴۵

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، مرکز نیکوکاری شهید لاجوردی با هدف مشاوره و مددکاری زندانیان و خانواده های آنها در صورت نیاز اشتغال این قشر از جامعه و پیشگیری از خدمات موازی و چندگانه به آنها در اداره کل زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی استان قم افتتاح شد.
 سیدعبدالله مرتضوی مدیر کل زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی استان قم نیز ضمن اعلام آمادگی همکاری در این طرح فراخدمتی به این قشر از جامعه گفت: یکی از اهداف مهم این تفاهم نامه توانمندسازی زندانیان و خانواده های آنها است.
اکبر میرشکار مدیر کل کمیته امداد استان قم نیز ضرورت اصلاح و بازسازی باورهای غلط زندانیان و بعضی از خانواده های آنها را خاطرنشان شد و گفت: امداد فرهنگی یکی از راهکارهای کمیته امداد در پیشگیری از افزایش آسیب های اجتماعی است که با افتتاح مرکز نیکوکاری شهید لاجوردی در اداره کل زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی استان قم این هدف بیشتر محقق خواهد شد.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۹۰۴
(دوشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۹) ۰۷:۴۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید