جزییات خبر

سرویس بوشهر

۳۵۶۰ وسیله گرمایشی و سرمایشی میان نیازمندان مناطق محروم بوشهر توزیع شد

مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر از توزیع بیش از سه هزار و ۵۶۰ وسیله سرمایشی و گرمایشی در سال جاری میان نیازمندان تحت حمایت این نهاد با اولویت مناطق محروم و کم برخوردار خبر داد.

(یکشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۹) ۱۵:۰۵

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، احمد لطفی، مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: به عنوان کمک به تامین لوازم ضروری زندگی مددجویان تحت حمایت، از ابتدای سال جاری تا کنون سه هزار و ۵۶۰ وسیله سرمایشی و گرمایشی با اولویت نیازمندان ساکن در مناطق محروم و مرزی توزیع شده است.

مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر، با تأکید بر اینکه مددجویان مناطق محروم در اولویت خدمت‌رسانی این نهاد هستند اعلام کرد: از ابتدای سال  ۹۹ با توجه به نیازسنجی انجام‌شده از وضعیت زندگی مددجویان تحت حمایت کمیته امداد ساکن در مناطق برخوردار و محروم و مرزی استان، بیش از۲۰۲۰ دستگاه آبگرمکن با اولویت مددجویان مناطق محروم وزیع شده است.

وی ادامه داد: همچنین در طول زمستان امسال تعداد ۵۰۰ دستگاه بخاری نیز در میان مددجویان ساکن در مناطق محروم توزیع شده است.

لطفی  یاد آور شد: در زمینه وسایل سرمایشی نیز تعداد هزار و ۴۰ دستگاه یخچال دراختیار  مددجویان قرار گرفته است.

مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر در پایان ضمن قدردانی از مساعدت های مردم نیکوکار و نوعدوست هم استانی در زمینه کمک به  تامین لوازم ضروری مددجویان بیان داشت: بخشی از اعتبارات هزینه شده برای تهیه این لوازم ضروری زندگی از اعتبارات دولتی و بخشی دیگر نیز  از محل کمک های مردمی و مساعدتهای انسان دوستانه هم استانی‌های عزیز تامین شده است.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۵۱۲
(یکشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۹) ۱۵:۰۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید