جزییات خبر

سرویس مرکزی
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان مرکزی خبر داد،

بهره مندی 4050 مددجو از آموزش‌های اشتغال

طی 9 ماهه امسال 4050 نفر از مددجویان تحت حمایت از آموزش‌‌های اشتغال کمیته امداد استان مرکزی بهره مند شدند.

(دوشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۹) ۱۰:۳۸

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، مجید مشهدی ، معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان مرکزی ضمن تبریک ایام دهه مبارک فجر آموزش را مقدمه توانمندسازی و ایجاد اشتغال پایدار برشمرد و اظهار داشت: طی 9 ماهه امسال 4050 نفر از مددجویان تحت حمایت از آموزش‌‌های اشتغال کمیته امداد استان مرکزی بهره مند شدند.

وی از پرداخت 2068 فقره تسهیلات اشتغال در 9 ماهه امسال به مددجویان مستعد توانمندی خبر داد و تصریح کرد: برای پرداخت این تعداد تسهیلات قرض الحسنه اشتغال بیش از 80 میلیاردو 413 میلیون تومان اعتبار هزینه شده است.

وی در ادامه افزود: ایجاد اشتغال از طریق کاریابی برای 908 مددجو، ایجاد اشتغال برای 1100 نفر از مددجویان از طریق طرح جدید راهبری شغلی وایجاد اشتغال برای 262 نفر از بسیجیان مستعد اشتغال وبیکار از اقدامات کمیته امداد در بخش اشتغال بوده است.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان در ادامه اظهار داشت: شناسایی 54 نفروجذب وهمکاری با 40 نفر از کارآفرینان استان در طرح راهبران شغلی و افتتاح 13 مرکز نیکوکاری تخصصی کار آفرینی با همکاری سازمان بسیج مستضعفین در سطح استان از دیگر اقدامات کمیته امداد در بخش اشتغال بوده است.

وی در پایان گفت: مهم ترین اولویت کمیته امداد ایجاد اشتغال برای مددجویان است و این نهاد تا رسیدن به خودکفایی از مددجویان مستعد حمایت می کند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۴۷
(دوشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۹) ۱۰:۳۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید