جزییات خبر

سرویس خراسان رضوی

کمیته امداد، کارنامه انقلاب است

مدیرکل کمیته امداد خراسان رضوی از این نهاد، به عنوان کارنامه انقلاب یاد کرد و گفت: دستاوردهای انقلاب اسلامی همچون یک پازل هستند که یکی از این دستاوردها کمیته امداد است.

(سه شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۹) ۱۳:۵۴

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، حبیب الله آسوده در گفنگوی تلفنی با برنامه رادیویی کارنامه گفت کمکهای مومنانه از ابتدای تاسیس این نهاد و همزمان با انقلاب اسلامی تاکنون وجود داشته است.
وی با عنوان اینکه کمیته امدادهسته مرکزی آن توانمندسازی نیازمندان است  واز ابتدا تاکنون درصدد ایجاد فرصت های برابر برای نیازمندان بوده است، افزود: این نهاد با درک شرایط نیارمندان برای آنها فرصت های برابر ایجاد می کند تا در عرصه های مختلف حضور پیدا کنند.
آسوده، از خلق حماسه کمک های مومنانه در عرصه های بسته های معیشتی،بسته های بهداشتی ،پرداخت بخشی از اجاره بها و ... در شرایط شیوع ویروس کرونا گفت و اظهار کرد: با فعالیت قرارگاه مواسات و همدلی با فرماندهی نماینده ولی فقیه در استان بیش از یک میلیون و 400 هزار بسته های معیشتی با مشارکت همه دستگاه ها و خیران تهیه و بین نیازمندان شناسایی شده و ثبت شده در سامانه سخا توزیع شد.
مدیرکل کمیته امداد خراسان رضوی با اعلام اینکه فعالیت کمیته امداد در شیوع ویروس کرونا در قالب پویش نذر سلامت و برای کمک به کارگران فصلی شکل گرفت، ادامه داد:در بحث سلامت مجریان طرح های خودکفایی کمیته امداد در 102 کارگاه نسبت به تولید 18 میلیون قطعه ماسک اقدام کردند.
آسوده گفت: کمیته امداد در طرح شهید سلیمانی با مسئولیت بسیج جامعه پزشکی نیز حضور پیدا کرد و برای ارائه خدمات پرستاری به بیماران نیازمند متاثر از کرونا بیش از  380 دستگاه کپسول اکسیژن و 84 دستگاه اکسیژن ساز را با کمک خیران، مراکز نیکوکاری، سپاه پاسداران و بسیج جامعه پزشکی تهیه کرد تا با هماهنگی بسیج جامعه پزشکی در اختیار مساجد قرار داده شود و به بیماران نیارمند تحویل شد.
وی کمک های نیکوکارانه به هر میزان را ارزشمند خواند و اعلام کرد: نیکوکاران می توانند کمک های خود را به صورت حضوری به دفاتر کمیته امداد و یا 450 مرکز نیکوکاری سطح استان تحویل دهند و یا با شماره گیری کد # 88 *8877* اقدام کنند.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۹۱۲
(سه شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۹) ۱۳:۵۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید