جزییات خبر

سرویس قم
همزمان با حلول ماه رجب و در آستانه میلاد حضرت علی (ع) انجام شد:

حمایت یک حامی نیکوکار از 110 کودک یتیم قمی

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان قم از حمایت یکی از حامیان نیکوکار در سرپرستی 110 نفر از کودکان ایتام و محسنین خبر داد.

(شنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۹) ۱۰:۳۶

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، سیّدمحمدرضا میره ای، معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد با بیان اینکه طی پیگیری های کارشناسان اکرام ایتام منطقه سه قم، برای رفع مشکلات خانواده های ایتام و محسنین، این حامی نیکوکار قمی در یک اقدام خداپسندانه و کم نظیر به تنهایی سرپرستی این تعداد کودک یتیم و نیازمند را عهده دار شده است.
وی با اشاره به اینکه این حامی بیشترین فرزندان معنوی خود را به یُمن نام و القاب مبارک حضرت فاطمه زهرا (س) همسر امیرمؤمنان از نام های فاطمه و زهرا انتخاب کرده است گفت: تعداد آنها را نیز به عدد نام علی در حروف ابجد 110 نفر از فرزندان ایتام و محسنین انتخاب کرده است.
میره ای تصریح کرد: بر اساس توافق صورت گرفته این فرد خیّر که خواست نامش برده نشود در نخستین اقدام خود به ازای هر کودک یتیم و محسنین 500 هزار ریال و جمعاً 55 میلیون ریال به حساب فرزندان معنویش واریز کرد.
وی همچنین از برپایی مستمر جشن تولد برای ایتام این استان خبر داد و گفت: حامی دیگری نیز با خرید کیک تولد و ایجاد فضایی شاد و صمیمی در روز تولد فرزندش، یک پلاک طلا به ارزش به او هدیه کرد.
انتهای پیام/


تعداد بازدید : ۴۵۲
(شنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۹) ۱۰:۳۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید