جزییات خبر

سرویس قزوین
در مناطق محروم صورت گرفت؛

توزیع 23 هزار بسته ماکارونی در قزوین

معاون حمایت کمیته امداد استان قزوین گفت: 23 هزار و 130 بسته ماکارونی میان مددجویان مناطق محروم توزیع شد.

(یکشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۹) ۱۱:۱۴

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ محمد صیادی بیان کرد: یکی از رویکردهای کمیته امداد امام خمینی (ره) توجه به مناطق محروم و رسیدگی به وضعیت معیشت نیازمندان است.

وی ادامه داد: مناطق محروم به لحاظ شرایط جغرافیایی و اقلیمی دارای ویژگی هایی هستند که رسیدگی به محرومان در این مناطق را ضروری تر می نماید.

معاون حمایت کمیته امداد استان قزوین اضافه کرد: این نهاد تلاش می کند در ایام مختلف سال اقلام مورد نیاز را برای نیازمندان ساکن این مناطق تهیه و توزیع کند که از جمله می توان به توزیع لوازم خانگی سرمایشی و گرمایشی اشاره کرد.

وی افزود: همچنین در مقاطع مختلف زمانی برای مناطق محروم توزیع کالاهای ضروری در دستور کار قرار دارد و این اقدام با پیگیری ها و تلاش های انجام شده استمرار خواهد داشت تا بتوانیم بستر زندگی شایسته تری را برای آنها رقم بزنیم.

صیادی خاطرنشان کرد: در همین راستا طی ایام ا... دهه مبارک فجر به مددجویان مناطق محروم 23 هزار و 130 بسته ماکارونی از محل کفارات عمد و غیرعمد تهیه و میان نیازمندان و محرومان مناطق دارای ضریب محرومیت شش، هفت و هشت استان توزیع شده است.

وی عنوان کرد: مناطق الموت غربی ، آوج، آبگرم، شال، دشتابی، رامند، تاکستان آبیک دارای روستاهایی با محرومیت شش و هفت هستند و در دو منطقه طارم سفلی و الموت شرقی روستاهای ضریب هشت داریم و خوشبختانه در بوئین زهرا، اسفرورین واقبالیه و البرز هیچگونه روستای ضریب محرومیت 6، هفت و هشت نداریم.

معاون حمایت کمیته امداد استان قزوین اعلام کرد: این میزان ماکارونی میان 12 هزار و 191 خانوار تحت حمایت در مناطق محروم توزیع شده است.

وی تأکید کرد: این تعداد ماکارونی میان هشت هزار و 68 خانوار ضریب شش، سه هزار و 227 خانوار ضریب هفت و 896 خانوار ضریب هشت توزیع شد.

صیادی یادآورشد: کمیته امداد امام خمینی (ره) آمادگی دارد تا کمک های مردمی را براساس نیّت آنها در میان مددجویان توزیع و صرف کند و در این میان آمادگی داریم تا روستاهای ضریب محرومیت بالا و مددجوین ساکن آن را برای خدمت رسانی نیکوکاران معرفی کنیم تا در کاهش محرومیت این گروه از مددجویان گام موثری برداریم.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۹۷
(یکشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۹) ۱۱:۱۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید