جزییات خبر

سرویس مرکزی
به همت خیران استان مرکزی انجام شد،

توزیع 400 سبد کالا و 150 تبلت بین نیازمندان

تعداد 400 سبد کالا و 150 تبلت دانش آموزی با همکاری کمیته امداد، آموزش و پرورش، بسیج دانش آموزی و مرکز نیکوکاری شهید حسین فهمیده بین دانش آموزان و خانواده‌های نیازمند استان مرکزی توزیع شد.

(شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۹) ۱۲:۳۷

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، عدالت بهرامی ، قائم مقام کمیته امداد استان مرکزی در مراسم توزیع این تعداد سبد کالا و تبلت گفت: با وجود شرایط سخت ناشی از شیوع بیماری کرونا بازهم شاهد اقدامات خیر خواهانه و پسندیده هستیم .

وی با اشاره به اینکه آموزش و پرورش، سپاه، بسیج و همه بخش ها در کنار کمیته امداد به پویش ایران همدل پیوستند و مشارکت آنها در دستگیری از نیازمندان لبیکی دوباره به فرمایشات مقام معظم رهبری بود، تصریح کرد: امسال با وجود شیوع بیماری همه گیر قریب به یکصد میلیارد تومان به صورت نقد و کالا توسط کمیته امداد جمع آوری و با رعایت عزت نفس و کرامت نیازمندان بین آنها توزیع شد.

وی افزود: با اجرای طرح ایران مهربان جذب ۳۵ هزار حامی جدید برای ایتام و کودکان محسنین هدف گذاری شد که تا کنون بخش قابل توجهی از حامیان جذب شده اند.

قائم مقام کمیته امداد در ادامه گفت: هفته احسان و نیکوکاری امسال نیز همزمان با سراسر کشور در استان مرکزی با شعار "عیدی برای همه" برگزار می شود و استفاده از ظرفیت های دانش آموزان در شبکه شاد ، پایگاه های بسیج و مصلی های نماز جمعه از برنامه های جشن نیکوکاری است.

وی اضافه کرد: با کمک خیران تعداد ۹۲۶ دستگاه تبلت توسط این نهاد مردمی بین دانش آموزان نیازمند توزیع شده است و همدلی و مشارکت مردمی شایسته تقدیر است.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۴۲۳
(شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۹) ۱۲:۳۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید