جزییات خبر

سرویس خراسان رضوی

ایجاد 2500 طرح اشتغال در چناران

رئیس کمیته امداد چناران در مراسم افتتاح طرح اشتغال در جمع مسئولان شهرستان گفت: از ابتدای تاسیس کمیته امداد چناران 2500 طرح اشتغال راه اندازی شده است.

(دوشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۹) ۰۹:۲۳

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، ابراهیم خیرخواه افزود: امسال 159 طرح اشتغال ایجاد شده که این طرح ها در بخش های مختلف کشاورزی، دامپروری، صنفی صنعتی و خدمات بوده است.
وی از حمایت های تحصیلی در بستر الکترونیک به دلیل شیوع ویروس کرونا گفت وادامه داد: 50 دستگاه تبلت دانش آموزی با کمک خیران، آموزش وپرورش و کمیته امداد به ارزش 150 میلیون تومان به دانش آموزان اهدا شد.
وی از کمک به ازدواج فرزندان مددجویان گفت و اظهار کرد: از ابتدای سالجاری تاکنون 71 نوعروس  با دریافت جهیزیه و یا کمک هزینه ازدواج راهی خانه بخت شدند
همچنین در این مراسم، خطیب جمعه چناران با اعلام اینکه افتخار می کنم که از حمایت کمیته امداد بهره مند شدم، افزود: ایجاد نهادی به منظور رسیدگی به امور محرومان از دستاوردهای انقلاب اسلامی است  تا در سایه استعدادهای خدادادی کار کنیم و آن را پرورش دهیم  و نتیجه آن توانمندسازی در بخش های مختلف باشد.
حجت الاسلام مظفر تاجی با بیان اینکه شاهد حضور نخبگان مختلف در بخش های مختلف هستیم، ادامه داد: کمیته امداد مجموعه خدماتی را در بخش های مختلف به مددجویان ارائه می دهد که نتیجه و خروجی های آن آثار خوبی را دربرداشته است.
شایسته ذکر است: کمیته امدادچناران از 4 هزار و 415 خانوار حمایت می کند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۶۴
(دوشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۹) ۰۹:۲۳
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید