جزییات خبر

سرویس اشتغال

قدردانی رئیس جمهور از تلاش‌های کمیته امداد امام (ره) درحوزه اشتغال‌زایی

رئیس جمهور از تلاش‌ها و خدمات رئیس و تمامی کارکنان کمیته امداد امام خمینی (ره) برای ایجاد اشتغال برای مددجویان قدردانی کرد.

(دوشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۹) ۱۵:۴۸
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد به نقل از ایرنا، حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی، رئیس جمهور کشورمان روز دوشنبه در پی نوشت گزارش رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) از عملکرد اشتغال این کمیته در سال ۹۸ و ۱۰ ماهه سال ۹۹ نوشت: از تلاش‌ها و خدمات جنابعالی و همه همکارانتان در سراسر کشور تقدیر می‌شود.
 
مرتضی بختیاری، رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) در گزارشی به رییس جمهوری از عملکرد این کمیته در زمینه اشتغال مددجویان، اجرای دو کلان پروژه «هدایت شغلی» با محوریت ارتقاء توانمندی‌های شغلی مددجویان از طریق توسعه مشاوره شغلی، آموزش‌های کسب و کار، فعالیت‌های کاریابی و ایجاد کسب و کارهای خرد سراسری و «راهبری شغلی» با محوریت کارآفرینان حرفه‌ای و فعالان کسب و کار با تاکید بر توسعه زنجیره‌های تولیدی و مشاغل دانش‌بینان را به عنوان اقدامات مهم اجرایی این نهاد با نگاهی تحولی عنوان کرده است.
 
ایجاد ۱۷۵ هزار و ۹۰۰ فرصت شغلی با اعتباری بالغ بر ۴۷ هزار میلیارد ریال در سال ۹۸ و هدفگذاری اجرای ۲۰۰ هزار فرصت شغلی در سال ۹۹ با اختصاص مبلغ ۶۱ هزار میلیارد ریال که تا این تاریخ ۸۵ درصد آن محقق شده، از جمله نتایج اجرای دو کلان پروژه کمیته امداد امام خمینی (ره) در حوزه اشغال مددجویان است.

 

انتهای پیام

 
تعداد بازدید : ۷۶۲
(دوشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۹) ۱۵:۴۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید