جزییات خبر

سرویس حمایت
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد عنوان کرد:

خسارت زلزله به منازل 307 خانواده مددجوی سی‌سختی

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد گفت: در زمین‌لرزه استان کهگیلویه و بویراحمد هیچ یک از مددجویان کمیته امداد دچار مصدومیت نشدند اما 307 منزل خانواده‌های تحت حمایت آسیب دیده است.

(سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۹) ۱۰:۴۵
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، حسین خدرویسی با اشاره به وقوع زمین‌لرزه 5.6 ریشتری در استان کهگیلویه و بویراحمد در 29 بهمن‌ماه افزود: امدادگران کمیته امداد از نخستین دقایق در مناطق متأثر از زلزله حضور یافتند و ضمن بررسی شرایط، به ارزیابی میزان خسارات وارد شده یا مصدومان احتمالی از خانواده‌های تحت حمایت پرداختند.
 
وی ادامه داد: خوشبختانه هیچ یک از مددجویان کمیته امداد در این زلزله دچار مصدومیت جدی نشدند و تنها یک نفر به دلیل مصدومیت جزئی از خدمات بهداشتی سرپایی برخوردار شد.
 
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد با بیان اینکه 858 خانواده مددجو در شهرستان سی‌سخت تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند، تاکید کرد: منازل حدود 307 نفر از مددجویان دچار آسیب شده است که از این تعداد 104 مورد غیرقابل سکونت بوده و نیازمند بازسازی کامل است.
 
خدرویسی با تاکید بر اینکه هیچ یک از منازل احداث شده توسط کمیته امداد برای مددجویان دچار خسارت نشده است، اظهار کرد: منازل 22 خانواده تحت حمایت نیازمند تعمیرات کلی و 181 به تعمیرات جزئی احتیاج دارد.
 
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد با اعلام مهمترین اولویت‌های کمک‌رسانی به زلزله‌زدگان سی‌سخت خاطرنشان کرد: مهمترین احتیاجات مددجویان آسیب‌دیده از زلزله و خانواده‌های نیازمند در حال حاضر لوازم گرمایشی، پتو، چادر، لوازم ضروری زندگی مانند یخچال، فرش و بسته‌های معیشتی است که امیدواریم با کمک‌های مردم نیکوکار ایران، این اقلام به سرعت در اختیار آسیب‌دیدگان از زلزله قرار گیرد.
 
انتهای پیام
 
تعداد بازدید : ۸۰۱
(سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۹) ۱۰:۴۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید