جزییات خبر

سرویس مرکزی
مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی خبر داد؛

کمک 33 میلیارد تومانی حامیان استان به کودکان ایتام و محسنین

مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی گفت: در سال جاری تاکنون 33 میلیارد تومان توسط 28 هزارو 163 حامی به فرزندان ایتام و محسنین کمک شده است.

(شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹) ۰۹:۵۶

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، مجید مومنی ، مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی در دیدار با رئیس هیئت مدیره کانون و کلای استان که به مناسبت روز وکیل انجام شد ، گفت: رسیدگی به فقرا و نیازمندان از تأکیدات امام خمینی (ره) بود و تأسیس کمیته امداد به عنوان تنها نهادی که اجازه دادند نامشان بر تارک آن بدرخشد نشانگر اهمیت ایشان به نیازمندان بوده است.

وی ضمن تشکر از خیران استان گفت: اجرای پویش " ایران مهربان" با هدف جذب حامی برای کودکان ایتام و محسنین از برنامه‌های کمیته امداد در سال جاری است و تا کنون 33 میلیارد تومان توسط 28 هزارو 163 حامی به فرزندان ایتام و محسنین کمک شده است.

وی توانمندسازی و ایجاد اشتغال پایدار را مهم‌ترین اولویت کمیته امداد برشمرد و تصریح کرد: توانمندسازی محور اصلی برنامه‌های کمیته امداد است ودر سال جاری ۹۲۰۰ فرصت شغلی مستقیم و غیر مستقیم پایدار برای مددجویان ایجاد شده است.

وی ضمن تشکر از وکلای نیکوکار که در بخش معاضدت حقوقی و مشاوره یاریگر مددجویان تحت حمایت هستند ، گفت: با وجود کرونا و مشکلات اقتصادی کمک‌ها و مشارکت مردمی رشد ۱۰۵ درصدی داشته است که این همدلی شایسته تقدیر است‌.

مدیر کل کمیته امداد در پایان گفت: با کمک خیران خانواده‌های ایتام فاقد مسکن در سال جاری شناسایی و خانه دار شدند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۴۵
(شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹) ۰۹:۵۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید