جزییات خبر

سرویس چهارمحال بختیاری

2170 قلم لوازم ضروری زندگی در چهارمحال و بختیاری توزیع شد

مدیرکل کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری گفت: 2170 قلم لوازم ضروری زندگی شامل بخاری گازسوز و آبگرمکن در 4 مرحله میان مددجویان ساکن مناطق محروم استان توزیع شده است.

(یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹) ۰۹:۵۱

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، علی ملک پور بیان کرد: این اقلام ضروری شامل آبگرمکن و بخاری گازسوز هستند که در راستای بهبود وضعیت زندگی مددجویان و براساس بررسی‌های انجام شده توسط مددکاران و نیاز مددجویان توزیع می‌شود.

وی بابیان اینکه استان چهارمحال و بختیاری دارای اقلیم سردسیر است که تا اواسط بهار نیز دمای هوا به زیر صفر درجه می‌رسد افزود: با توجه به این شرایط آبگرمکن و بخاری گازسوز از مایحتاج ضرروی مددجویان است.

مدیرکل کمیته امداد استان با اشاره به اینکه توزیع لوازم گرمایشی با اولویت مناطق محروم استان انجام می‌شود مطرح کرد: از ابتدای امسال تاکنون در 3 مرحله، 1400 دستگاه بخاری گازسوز و 550 دستگاه آبگرمکن میان خانواده‌های نیازمند و فاقد این لوازم توزیع شده است.

ملک پور خاطرنشان کرد: همچنین در مرحله چهارم نیز 220 دستگاه آبگرمکن و بخاری گازسوز با هدف رفع بخشی از مشکلات اقتصادی و بهبود سطح زندگی برای مددجویان تهیه شده است.

شایان ذکر است، خیران و نیکوکاران می‌توانند کمک‌های خود را از طریق مراکز نیکوکاری و ادارات کمیته امداد در سراسر استان به دست نیازمندان برسانند.

انتهای پیام  

تعداد بازدید : ۴۰۸
(یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹) ۰۹:۵۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید