جزییات خبر

سرویس قم
با حضور ماهانه در برنامه رادیویی و تلویزیونی بی تعارف قم:

مدیرکل کمیته امداد قم، مسئول بی تعارف استان است

مدیرکل کمیته امداد استان قم امسال، با حضور در 11 برنامه رادیویی و تلویزیونی با عنوان بی تعارف به 96 درخواست مطرح شده هم استانی های گرامی رسیدگی کرد.

(یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹) ۱۱:۳۶

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، محمود تلخابی، رئیس اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد استان قم با اشاره به اینکه کمک به رفع مشکلات نیازمندان استان قم، دغدغه مدیرکل محترم استان است گفت: هر زمانی که صدا و سیمای مرکز قم از وی برای پاسخگویی و رسیدگی به مشکلات مطرح شده در برنامه های رادیویی و تلویزیونی دعوت کرده است، از این موضوع استقبال کرده و در برنامه های مورد نظر حاضر شده است.
وی با بیان اینکه برنامه «بی تعارف» در صدا و سیمای قم، پل ارتباطی خوبی بین مردم و مسئولان استان است افزود: آقای میرشکار، مدیرکل کمیته امداد استان قم، امسال 11 مرحله در استودیو این برنامه حاضر شد و به صورت زنده به سوالات مطرح شده از طرف مردم پاسخ داد.
تلخابی لزوم انعکاس و پیگیری مطالبات مردم در چنین برنامه هایی را خاطرنشان و تصریح کرد: در سالی که پشت سر گذاشتیم 96 فقره درخواست مردمی در این برنامه عنوان شد که بلافاصله پس از اتمام هر برنامه با دستور مدیرکل محترم، پیگیری مشکلات مطرح شده در دستور کار فوری ادارات تابعه قرار گرفت.
وی با اشاره به اینکه بیشتر پیامک های ارسالی و تماس های تلفنی مردم با موضوع حمایتی، معیشت، مسکن، درمان، اشتغال و تحصیل بوده است بیان کرد: ادارات پنجگانه استان، همه درخواست های مطرح شده را رسیدگی و برای درخواست هایی که در چارچوب ضوابط جاری امداد بوده، اقدام لازم انجام شد.
انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۳۲۸
(یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹) ۱۱:۳۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید