جزییات خبر

سرویس مرکزی
مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی خبر داد؛

فعالیت 199 مرکز نیکوکاری در سطح استان مرکزی

مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی گفت:هم اکنون ۱۹۹ مرکز نیکوکاری فعال در استان وجود دارد که اقدامات خوبی در جهت محرومیت زدایی انجام می‌دهند.

(دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹) ۱۲:۱۹

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد مجید مومنی ، اظهار کرد:هم اکنون ۱۹۹ مرکز نیکوکاری فعال در استان وجود دارد که اقدامات خوبی در جهت محرومیت زدایی انجام می‌دهند و تاکنون این مرکز بالغ بر ۶۰ میلیارد تومان به مددجویان کمیته امداد و دیگر محرومان کمک کرده‌اند.

وی از ساخت سه هزار واحد مسکونی برای نیازمندان خبر داد و تصریح کرد: از تعداد سه هزار واحد مسکونی در حال ساخت برای محرومان و مددجویان تحت حمایت، دو هزار واحد آن توسط بنیاد مسکن استان و یک هزار واحد دیگر نیز به وسیله کمیته امداد استان مرکزی در دست ساخت است.

وی افزود: در حوزه توانمندسازی مددجویان نیز طی سال جاری ۱۰ هزار و ۳۱۲ کارسازی شده که براثر همین کارسازی برای مددجویان هفت هزار و ۳۶۶ اشتغال پایدار به طور مستقیم و برای دو هزار و ۹۴۶ نفر دیگر اشتغال غیر مستقیم در استان ایجاد شده است که نسبت به برنامه تعیین شده برای استان که پنج هزار و ۲۴۷ اشتغال است حدود ۱۴۰ درصد رشد را نشان می‌دهد.

مدیرکل کمیته امداد استان مرکزی بیان کرد: اکنون ۴۷ هزار و ۴۱۰ خانوار با جمعیتی بالغ بر ۸۴ هزار و ۷۵۳ نفر تحت حمایت کمیته امداد استان مرکزی قرار دارند .

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۲۴
(دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹) ۱۲:۱۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید