جزییات خبر

سرویس خراسان شمالی

برگزاری جشن نیکوکاری با بهره گیری از شبکه شاد در خراسان شمالی

مدیرکل کمیته امداد استان خراسان شمالی به ظرفیت مناسب شبکه شاد در برگزاری جشن نیکوکاری اشاره کرد و گفت: با توجه به برگزاری الکترونیکی و مجازی جشن نیکوکاری شبکه شاد ظرفیت مناسبی برای ترویج فرهنگ نیکوکاری است.

(دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹) ۱۶:۲۱
 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، مجید الهی راد در نشست مشترک با مدیرکل آموزش و پرورش و کمیته امداد استان  به اهداف برگزاری این جشن اشاره کرد و گفت: با توجه به استفاده اغلب دانش آموزان و خانواده های آنها از نرم افزار شاد ، این رسانه می تواند ظرفیت بسیار خوبی برای ترویج فرهنگ انفاق و نیکوکاری در بین قشر دانش آموزان و والدین آنها در آستانه برگزاری جشن نیکوکاری باشد.
وی ابراز امیدواری کرد که در ۱۳ اسفندماه و روز جشن نیکوکاری از طریق برنامه شاد به طور همزمان بتوانیم  کمک خوبی برای محرومین جمع آوری کنیم.
وی به ضرورت ترویج فرهنگ انفاق و نیکوکاری در جامعه اشاره کرد و گفت: فرهنگ سازی در این زمینه می تواند فقر و محرومیت را در جامعه ریشه کن و یا به حداقل برساند.
مدیرکل کمیته امداد استان خراسان شمالی در ادامه با اشاره به اینکه طرح ایران مهربان با هدف دستگیری از کودکان یتیم و نیازمند توسط کمیته امداد با مشارکت دستگاه های اجرایی در دست اجرا است، تصریح کرد:  هدف این است که برای ۶ هزار فرزند یتیم و محسنین نیازمند حامی یابی شود و هر فرزند یتیم و نیازمند ماهیانه حداقل ۷۰۰ هزار تومان درآمد داشته باشد.
وی ضمن تقدیر از آموزش و پرورش استان در مشارکت طرح ایران مهربان گفت:  هم اکنون هزار و 121 فرهنگی در طرح اکرام ایتام و  محسنین به عنوان حامی فعال هستند.
تعداد بازدید : ۴۱۱
(دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹) ۱۶:۲۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید