جزییات خبر

سرویس مازندران
مدیرکل کمیته امداد مازندران مطرح کرد؛

آموزش و پرورش استان با کمیته امداد همکاری مطلوبی در خدمت رسانی به مددجویان دارد

مدیر کل کمیته امداد مازندران در دیدار با مدیر کل آموزش و پرورش استان گفت: آموزش و پرورش استان با کمیته امداد همکاری مطلوبی در خدمت رسانی به مددجویان دارد و در ایجاد مراکز نیکوکاری در ادارات آموزش و پرورش شهرستان ها خوب عمل کرده است.

(سه شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۹) ۰۸:۴۳

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد،حجت الاسلام بشیر عالیشاه مدیر کل کمیته امداد مازندران افزود: چهار قانون وراثت،محیط،قضا، تربیت در زندگی موثر است، افزود:قانون تربیت بر سه قانون دیگر غالب است و آموزش و پرورش در زندگی فرزندان ما بسیار مهم است که هم والدین و هم مسئولان باید به این امر توجه داشته باشند.

مدیر کل کمیته امداد مازندران گفت:یکی از حوزه های مهم کمیته امداد حوزه فرهنگی است و یک جمعیت ۱۳ هزار نفری جوان و شاداب و با نشاطی داریم که دانش آموز و دانشجو هستند و تحت حمایت این نهاد قرار دارند.

حجت الاسلام عالیشاه تصریح کرد: یکی از سیاستهای راهبردی این نهاد توانمندسازی است و برای این مقوله برنامه ریزی مناسب انجام داده است.

وی با اشاره به جشن نیکوکاری گفت:با همکاری آموزش و پرورش استان این جشن در چهاردهم اسفند برگزار می شود و همه با هم با یکدلی و مهرورزی با مشارکت دانش آموزان و فرهنگیان و مردم نوعدوست، اصناف، بسیجیان در طرح ایران مهربان به کمک نیازمندان می شتابیم.

مدیرکل کمیته امداد مازندران بیان داشت: ۲۸۰۰نفر از ایتام و هشت هزار نفر از مشمولان طرح محسنین از حمایت‌های مادی و معنوی ۳۲هزار حامی نیکوکار بهره مند هستند و سرانه کمک به آنها بطور میانگین ماهیانه ۳۰۰هزار تومان است که باید دست به دست هم دهیم تا این سرانه را به ماهیانه ۷۰۰هزار تومان برسانیم.

وی‌گفت :برای تسریع در امور خدمت رسانی به نیازمندان مراکز نیکوکاری نیز ایجاد شد و هم اکنون ۳۲۰مرکز نیکوکاری در استان وجود دارد و ایجاد مراکز نیکوکاری تخصصی در دستور کار این نهاد قرارداد و تاکنون مراکز نیکوکاری تخصصی اشتغال و کار آفرینی، جهیزیه ، فرهنگی و... ایجاد شده است.

دکتر سعدی پور مدیر کل آموزش و پرورش مازندران هم در این دیدار از کمک های کمیته امداد استان به نیازمندان تقدیر کرد.

وی گفت:کمیته امداد در همه زمینه ها به کمک آموزش و پرورش و دانش آموزان نیازمند شتافته است و همکاری نزدیک بین کمیته امداد و آموزش و پرورش استان وجود دارد .

سعدی پور بیان داشت:ظرفیت این دو دستگاه زیاد است و کارکنان این نهاد خالصانه و صادقانه پیگیر امور مددجویان ونیازمندان هستند و همه تلاش خود را بکار می بندند.


وی افزود: در ارائه ابزار آموزشی به دانش آموزان نیازمندان موفق عمل کرد و امیدواریم که این خدمات مرضی رضای خدا قرار گیرد.

وی گفت :برای اجرای جشن نیکوکاری نیز از طریق شبکه شاد ، نیز آمادگی لازم از سوی آموزش و پرورش استان وجود دارد.

سعدی پور گفت:فرهنگ احسان و نیکوکاری نیز باید در جامعه گسترش داده شود و همه در ایجاد شادی در دل نیازمندان نقش داشته باشیم.

انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۴۵۶
(سه شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۹) ۰۸:۴۳
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید