جزییات خبر

سرویس مرکزی
مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی خبر داد،

افتتاح 46 مرکز نیکوکاری مدارس در استان مرکزی

مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی گفت: همزمان با برگزاری جشن نیکوکاری 46 مرکز نیکوکاری مدارس در استان مرکزی افتتاح می شود.

(سه شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۹) ۱۰:۰۸

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد ، مجید مومنی، با بیان اینکه کمیته امداد تنها نهادی است که نام امام خمینی (ره) بر تارک آن می درخشد ، افزود: تأسیس کمیته امداد بلافاصله پس از پیروزی انقلاب نشانگر اهمیت محرومان و جایگاه آنها نزد امام (ره) و جامعه اسلامی است.

مدیر کل کمیته امداد استان ضمن تبریک فرا رسیدن هفته احسان و نیکوکاری از برگزاری جشن نیکوکاری با شعار " عیدی برای همه " در سطح استان مرکزی همزمان با سراسر کشور خبر داد و گفت: جشن نیکوکاری در روز سیزدهم همزمان با سراسر کشور در سطح مدارس از طریق شبکه شاد، چهاردهم اسفندماه در پایگاه‌های سطح شهر به صورت محدود و ۱۵ اسفند ماه در مصلی‌های نماز جمعه سراسر استان برگزار می شود.

مدیر کل کمیته امداد استان با اشاره به اینکه ۱۹۹ مرکز نیکوکاری در سطح استان فعالیت می کنند افزود: در سال جاری ۶۰ میلیارد تومان توسط این مراکز به محرومان و نیازمندان کمک شده است.

وی اضافه کرد: همزمان با برگزاری جشن نیکوکاری 46 مرکز نیکوکاری مدارس در استان مرکزی افتتاح می شود.

وی با اشاره به اینکه ۴۷ هزارو ۴۱۰ خانوار در استان مرکزی با جمعیتی بیش از ۸۴ هزارو ۷۵۳ نفر تحت حمایت کمیته امداد هستند یادآورشد: خدمات کمیته امداد برای بیماران و سالمندان مادام العمر و برای سایر افراد مستعد توانمندی مدت دار است و با برنامه های توانمندسازی این افراد در بازه های زمانی سه و پنج ساله از گردونه حمایتی خارج می شوند.

مدیر کل کمیته امداد استان خودکفایی خانواده‌های تحت حمایت را از اهداف و اولویت‌های کمیته امداد برشمرد و افزود: امسال دو هزارو ۶۲۲ خانوار با ایجاد اشتغال پایدار توانمند و از چرخه حمایتی خارج شدند.

انتهای پیام
تعداد بازدید : ۴۰۲
(سه شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۹) ۱۰:۰۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید