جزییات خبر

سرویس کهکیلویه و بویراحمد

پرداخت 56 میلیارد تومان تسهیلات قرض‌الحسنه به نیازمندان کهگیلویه و بویراحمد

مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 56 میلیارد تومان تسهیلات قرض‌الحسنه خودکفایی و کارگشایی به نیازمندان استان از محل اعتبارات صندوق امداد ولایت پرداخت‌شده است.

(چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹) ۱۱:۳۰

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، نخستین همایش سراسری ترویج فرهنگ قرض‌الحسنه، با حضور نماینده ولی‌فقیه در کهگیلویه و بویراحمد و به‌صورت ویدئوکنفرانس کشوری برگزار شد.
قباد مبشری، مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد در این همایش، گفت: هدف از برگزاری این همایش پاسداشت فرهنگ قرض‌الحسنه و سپرده‌گذاری خیران در این زمینه است.
وی با اشاره به اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون 56 میلیارد تومان تسهیلات قرض‌الحسنه کارگشایی و خودکفایی از محل صندوق امداد ولایت کمیته امداد استان به نیازمندان پرداخت‌شده است، افزود: بخشی از این اعتبارات از طرف کمیته امداد تأمین‌شده و بخشی نیز با سپرده‌گذاری خیران در این صندوق تأمین‌شده است.
مبشری خاطرنشان کرد: 8398 نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد و سایر نیازمندان از تسهیلات صندوق امداد ولایت استان، در سال جاری بهره‌مند شده‌اند.
وی به سپرده‌گذاری نیکوکاران در صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت اشاره و بیان کرد: از ابتدای تأسیس این صندوق در استان، 102 هزار 187 پرونده افتتاح‌شده که مبلغ سپرده‌گذاری 35 میلیارد و 91 میلیون تومان بوده است.
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد در پایان ضمن تشکر از خیران و نیکوکاران گفت: از خیران دعوت می‌کنیم تا با سپرده‌گذاری در صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت استان در زمینه کمک‌های قرض‌الحسنه به نیازمندان یاریگر این نهاد باشند.
انتهای پیامتعداد بازدید : ۶۲۶
(چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹) ۱۱:۳۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید