جزییات خبر

سرویس خراسان شمالی

سپرده‌گذاری 117 هزار از مردم نیکوکار استان در صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت

مدیرکل کمیته امداد استان خراسان شمالی از سپرده‌گذاری 117 هزار نفر از مردم نیکوکار استان در صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت خبر داد.

(چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹) ۱۴:۲۴

به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد، مجید الهی راد بابیان اینکه پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه به نیازمندان از طریق صندوق امداد ولایت و بانک قرض‌الحسنه مهر ایران انجام می‌شود، میزان سپرده‌گذاری این خیران طی سال 99 را 25 میلیارد تومان اعلام کرد.
وی همچنین از پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه به حدود هفت هزار نفر از نیازمندان استان خبر داد و خاطرنشان کرد: طی امسال 22 میلیارد و 300 میلیون تومان از طریق بانک قرض‌الحسنه مهر ایران و حدود 37 میلیارد تومان نیز از طریق صندوق امداد ولایت به نیازمندان پرداخت‌شده است.
 وی اظهار کرد: طی امسال بیش از چهار هزار و 166 نفر از نیازمندان از تسهیلات صندوق امداد ولایت و بیش از دو هزار و 739 نفر نیز از طریق بانک مهر تسهیلات قرض‌الحسنه کارگشایی دریافت کرده‌اند.
مدیرکل کمیته امداد استان خراسان شمالی گفت: وام‌های صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت در زمینه ازدواج، درمان، تحصیل، مسکن، اشتغال به واجدین شرایط پرداخت می‌شود.
وی بابیان اینکه این صندوق از سپرده‌گذاری خیران، ادارات و سایر دستگاه‌ها استقبال می‌کند، افزود: با گردش وجه سپرده گزارش‌شده از سوی نیکوکاران در این صندوق امکان پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه برای مددجویان و اقشار آسیب‌پذیر بدون دریافت سود بانکی فراهم می‌شود.
وی یادآور شد: این صندوق در مقابل سپرده‌گذاری خیران و دستگاه‌ها به افراد نیازمند معرفی‌شده تسهیلات قرض‌الحسنه پرداخت می‌نماید.
الهی راد برنامه‌ریزی هدفمند برای جذب سپرده‌های مردمی، تسریع در ارائه تسهیلات و پیگیری وصول مطالبات را از مهم‌ترین برنامه‌های این صندوق عنوان کرد.
مدیرکل کمیته امداد استان خاطرنشان کرد: هم‌اکنون وام‌های تا سقف 10 میلیون تومان پرداختی توسط این صندوق بدون هیچ‌گونه کارمزدی ارائه می‌شود.


تعداد بازدید : ۵۶۱
(چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹) ۱۴:۲۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید