جزییات خبر

سرویس آذربایجان غربی
مدیرکل کمیته امداد اذربایجان‌‌غربی:

۳۰ درصد از اشتغال‌زایی آذربایجان غربی توسط کمیته امداد صورت می‌گیرد

۳۰ درصد از فرصت‌های شغلی ایجاد شده در آذربایجان غربی توسط کمیته امداد امام خمینی صورت می‌گیرد.

(چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹) ۱۲:۲۸

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی امداد، عزیز سهندی، مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌غربی گفت: ۳۰ درصد از فرصت‌های شغلی ایجاد شده در آذربایجان غربی توسط کمیته امداد امام خمینی صورت می‌گیرد.

وی ادامه داد: یکی از مهمترین  اهداف کمیته امداد اشتغال برای بیکاران نیازمند بوده و این نهاد با ارایه تسهیلات کم بهره، درصدد توانمند کردن افراد جویای کار است.

مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌غربی افزود: در بحث اشتغال و توانمند سازی مددجویان، این نهاد در حال همکاری مستمر با اشتغال‌آفرینان و خیران  کارآفرین است.

وی از ارایه تسهیلات زود بازده به مددجویان آذربایجان‌غربی خبر داد و افزود: همواره در تلاش هستیم تا پایدارترین طرح‌های اشتغال را برای اشتغال‌زایی مددجویان فراهم سازیم.

سهندی همچنین از رونمایی برند احسان در استان خبر داد و گفت: از ابتدای سال جاری، بیش از سه هزار و 300 متر قالی بافته شده توسط مددجویان کمیته امداد استان  با برند احسان در کشور برای فروش عرضه شده است.

مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌غربی با تاکید رایگان بودن آموزش‌های این نهاد برای مددجویان، تصریح کرد: این آموزش ها باعث افزایش دانش و مهارت مددجویان و در نتیجه پایداری مشاغل ایجاد شده می‌شود.

وی با اشاره به فعالیت راهبران شغلی در این نهاد اظهار کرد: راهبران شغلی افراد متخصصی هستند که از صفر تا صد اشتغال‌زایی برای مددجویان را در اختیار می گیرند.

سهندی خاطرنشان کرد: امسال هفت هزار و ۷۰۰ فرصت شغلی در استان ایجاد شده است که ۲ هزار و ۵۰۰ مورد از این اشتغال‌زایی ها توسط راهبران شغلی صورت گرفته است.

مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌غربی یادآور شد: در طول 2 سال اخیر، بیش از یک هزار و ۵۰۰ نفر از مددجویان تحت حمایت به خودکفایی کامل رسیده و از گردونه حمایت این نهاد خارج شده اند.

انهای پیام

تعداد بازدید : ۵۹۳
(چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹) ۱۲:۲۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید