جزییات خبر

سرویس کرمان

ایجاد 11 هزار فرصت شغلی برای مددجویان کرمانی

مدیرکل کمیته امداد استان کرمان از ایجاد حدود 11 هزار فرصت شغلی برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان کرمان از ابتدای سال جاری تاکنون خبر داد.

(چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹) ۱۲:۵۱

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، یحیی صادقی صبح امروز در برنامه زنده تلویزیونی صبح بخیر کرمان به مناسبت ۱۴ اسفند سالروز تأسیس کمیته امداد و هفته احسان و نیکوکاری گفت: کمیته امداد دومین مجموعه‌ای است که بعد از پیروزی انقلاب اسلامی به دستور امام راحل تشکیل شد و این نهاد طی این سال‌ها متناسب با شرایط جامعه خدمات ارزشمندی به نیازمندان ارائه کرده است.
صادقی خاطرنشان کرد: خدمات این نهاد امروزه از تهیه قوت لایموت زندگی مددجویان به توانمندسازی آن‌ها تغییر کرده است و در سرفصل‌های مختلف ازجمله درمان، تحصیل، مشاوره، مسکن و اشتغال به مددجویان خدمات ارائه می‌کند.
وی از برگزاری جشن اشتغال و توانمندسازی ۵۵۰۰ خانواده تحت حمایت کمیته امداد استان کرمان با حضور رئیس کمیته امداد خبر داد و بیان کرد: این جشن ۲۰ اسفندماه در کرمان برگزار می‌شود.
مدیرکل کمیته امداد استان کرمان ادامه داد: موضوع جهیزیه، حمایت تحصیلی از فرزندان این خانواده و درمان این خانواده‌ها که مرحله توانمندسازی رسیده‌اند هم چنان توسط این نهاد ادامه دارد تا اینکه این خانواده‌ها به پایداری نسبی برسند.
وی به نقش کمیته امداد در اقتصاد استان اشاره کرد و گفت: سالانه تولیدات زیادی توسط مددجویان استان تولید و وارد بازار فروش می‌شود.
صادقی از ایجاد حدود 11 هزار فرصت شغلی برای مددجویان کمیته امداد استان کرمان از ابتدای سال جاری تاکنون خبر داد و افزود: نظارت مستمر به طرح‌های اشتغال مددجویان از دلایل موفقیت طرح‌های اشتغال این نهاد است.
وی در ادامه به برگزاری جشن نیکوکاری در آستانه سال جدید اشاره کرد و گفت: به دلیل شرایط ویروس کرونا این جشن به‌صورت مجازی هم‌زمان با سراسر کشور با شعار «عیدی برای همه» در استان کرمان برگزار می‌شود
صادقی در پایان از مردم خیر و نیکوکار استان خواست به شکرانه سلامتی خود با مشارکت در جشن نیکوکاری با کمک‌های نقدی و غیر نقدی خود دل ایتام و نیازمندان را در شب عید شاد کنند.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۴۵۵
(چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹) ۱۲:۵۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید